Gratis Aanmelden

Moeder IkbenAish zoekt sexdate

IkbenAish (47)

Nu ik weer single ben en bijna elke avond thuis zit komen de muren op me af. Ik zou graag weer een levensgezel willen hebben en hoop hier de man hier te treffen die een relatie met mij wel ziet zitten.

Maak contact met haar
  1. Naam: IkbenAish
  2. Leeftijd: 47 Jaar
  3. Woonplaats: Roosendaal
  4. Provincie: Noord-Brabant
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Moeder IkbenAish van 47 uit Roosendaal, Noord-Brabant zoekt sexdate
SannnXX (47)
★★★★☆
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was. Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden. Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
Vrouw SannnXX zoekt sexdate
Lalyflor (47)
★★★★★
Natuurlijk ben ik niet meer de aller jongste maar dat zegt helemaal niks. Ik ben nog steeds zo geil als vroeger en krijg er nooit genoeg van. Nu nog een leuke man vinden.
Milf Lalyflor zoekt sex contact
Dydey (49)
★★★★☆
Zon zee strand dan weet je toch eigenlijk al wat er ontbreekt. Buiten een hele mooie man aan mijn zijde natuurlijk.
Gescheiden Dydey zoekt sexdating
Nizin (47)
★★★★☆
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Dame Nizin zoekt neuk date
LiesjeAnne (48)
★★★★☆
Hai! Ik ben Annelies. Lees gerust even mijn profieltje en als je meer wil weten vuur maar af!
Vrouw LiesjeAnne zoekt sex contact
Latexlove (49)
★★★★☆
Wat denk jij van een beetje kinky sex en kinky kleding? Ik ben dol op latex, heb een heleboel speeltjes liggen oa handboeien of een zweepje, vrijwel alles is mogelijk als je er maar voor openstaat.
Geile Latexlove zoekt dating
Inge
★★★★★★★★★☆
Mijn tuin is nogal verwilderd en mijn grasmaaier is kapot. Wie kan mijn tuin bijwerken in ruil voor een betaling in natura? Ik bied je mijn lichaam aan...
Gras maaien (Klus van 2 uur)
Marretje
★★★★★★★★★☆
Ik kan wel wat hulp gebruiken bij het schilderen van het plafond van mijn woonkamer. Ik kan je helaas niet met euro\'s betalen, maar wel met mijn lichaam..
Plafond schilderen (Klus van 2 uur)
Melisa
★★★★★★★★★★
Ik ben op zoek naar iemand die mijn parket kan polijsten. Het gaat om 23 m2. De vergoeding wil ik alleen maar in natura doen. Pas als het werk gedaan is.
Parket polijsten (Klus van 3 uur)
Noanne
★★★★★★★★★☆
Ik heb mijn hand gekneusd en mijn koelkast moet echt schoongemaakt worden. Ik bied je mijn borsten aan nadat je mijn koelkast netjes hebt schoongemaakt... is dat ok?
Koelkast schoonmaken (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten