Gratis Aanmelden

Moeder hhunny zoekt contact

hhunny (34)

haii vind het leuk om nieuwe mensen te leren kennen

Maak contact met haar
  1. Naam: hhunny
  2. Leeftijd: 34 Jaar
  3. Woonplaats: Bree
  4. Provincie: Vlaams-Limburg
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Moeder hhunny van 34 uit Bree, Vlaams-Limburg zoekt contact
Lonnex (48)
★★★★☆
Ik ben niet perfect, ik ben maar gewoon normaal maar ik zou mij zo graag een gewilde vrouw willen voelen.
Gescheiden Lonnex zoekt dating
Barbra (49)
★★★★☆
Ben alles behalve braaf...Ik had een tijdje een vaste sexvriend maar die is uit mijn leven verdwenen, lang verhaal. Om het even snel en simpel te zeggen zoek ik een nieuwe buddy..
Hete Barbra zoekt jongen
Baileyle (49)
★★★★★
Een beetje aandacht is wat ik heerlijk vind om te hebben. Helaas heb ik dat niet meer, mijn ex man vond een jongere vrouw veel leuker. Wie weet vind ik hier de man die met mij een klik heeft.
Moeder Baileyle zoekt man
Sabr4 (49)
★★★★★
Hallo, ik ben aan het kijken of hier leuke mannen zijn die mijn leven extra kleur kan geven. Ik ben alweer een tijdje gescheiden en zoek een leuke man waarmee ik leuke dingen kan doen.
Dame Sabr4 zoekt neuk date
Mirella (47)
★★★★★
Getrouwd geweest, huisje, tuintje, boompje,.... Ik heb het allemaal gehad en eerlijk? Op een bepaald moment had ik er genoeg van om vast te zitten in dat saaie leventje. Ik heb het heft in eigen handen genomen en kan mezelf nu een gelukkige zelfstandige vrouw noemen. Het enige wat ontbreekt is iemand waarbij ik toch af en toe eens terecht kan voor de nodige affectie. Want ook al is mijn leven nu bijna perfect, een vrouw heeft toch ook nog steeds haar behoeftes.
Gescheiden Mirella zoekt sexdating
Pink_fantasy (47)
★★★★☆
Ik kan wel stellen dat ik niet helemaal ben zoals andere dames van mijn leeftijd, ik wil altijd net wat anders, net even wat meer.. Ben jij wat ik zoek?
Mama Pink Fantasy zoekt contact
Dania
★★★★★★★★★★
Ik heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Software installeren (Klus van 3 uur)
Annerieke
★★★★★★★★★☆
Ik heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Peertje vervangen (Klus van half uur)
Angelieke
★★★★★★★★★☆
Heren, mijn vaatwasser is stuk en een professionele reparatie is te duur voor mij. Wie kan mij helpen en wie accepteert een kleine vergoeding in natura? Alleen als het werkt!
Vaatwasser repareren (Klus van 1 uur)
Carien
★★★★★★★★★☆
Wie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?
Huisdier verzorgen (Klus van half uur)
© 2025 Straks Daten