Toe aan nieuwe ervaringen in mijn leven, altijd normale standaard sex gehad, maar nooit eens lekker buiten of speeltjes erbij nemen, zulke dingen en oh wat verlang ik daar naar.
Geile Meike van 48 uit Oldambt, Groningen zoekt sex
Dubbeldwarsig (49)
★★★★☆
Alleenstaand, een groot huis, goede baan en lieve kinderen maar sinds mijn scheiding lijkt niets meer compleet en voel ik me vaak behoorlijk alleen. Zou heel fijn zin als jij die eenzaamheid een beetje kunt opvullen.
Hopend hier een man te vinden die het ook erg leuk vind om de natuur in te trekken, elkaar door de dag heen lekker heet te maken zodat zodra we thuis komen de kleren heel snel uit gaan.
Geile vrouw die weet dat er vele geile mannen los rondlopen zou er graag eentje willen vangen die een aantal van mijn wensen werkelijkheid wil laten worden.
Na een aantal rotjaren tijdens mijn huwelijk en een al even vervelende scheiding kan ik eindelijk aan mezelf gaan denken! Mijn nieuwe motto is, eerst genieten, daarna de rest, alleen lukt me dat niet in mijn eentje! Wie o wie?
Ik heb een goede baan en een leuke huisje en een hechte vriendenkring, mijn leven is bijna compleet, maar dat ene ontbreekt nog in mijn leven, en dat is een leuke man waarmee ik het kan delen. Want als ik s avonds thuis ben zou ik wel graag tegen een lekkere man op willen kruipen en samen ontspannen op de bank willen zitten.