Gratis Aanmelden

Moeder Kiora zoekt man

Kiora (47)

Ik ben dol op romantiek en de man die ik zoek is dat ook. Samen dineren bij kaarslicht, de haard aan en samen op de bank een romantische film kijken. Ik zou willen dat ik nu al in je armen op de bank zou liggen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Kiora
  2. Leeftijd: 47 Jaar
  3. Woonplaats: Almere
  4. Provincie: Flevoland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Moeder Kiora van 47 uit Almere, Flevoland zoekt man
Lekkerememmen (47)
★★★★★
Mijn borsten zijn toch wel iets waar ik heel erg trots op ben en gebruik ze ook maar al te graag om jou te verwennen.
Geile Lekkerememme zoekt contact
Xane (48)
★★★★☆
Nu ik al een tijdje single ben durf ik ook wel eens op stap te gaan en een man te verleiden. Niet echt fair misschien maar daar zijn de vrouwen toch altijd wel voor te vinden. Nu wil ik de rollen omkeren en mij door jou laten verleiden.
Milfje Xane zoekt relatie
ZoektLat (48)
★★★★☆
Ik heb nog wel ruimte in mijn leven voor een leuke, gezellige man om een (lat)relatie mee op te bouwen.
Vrouw ZoektLat zoekt sexdate
Honkypon (47)
★★★★★
Ook ik heb mijn mindere kanten maar ik denk dat jij daar geen probleem van maakt. Niemand is perfect en jij waarschijnlijk ook niet. De man die ik wil leren kennen is lief, heeft geen al te groot rugzakje wat hij meedraagt en is ook zoekende naar de ware liefde.
Mama Honkypon zoekt dating
Gill (48)
★★★★★
Mijn man heeft ervoor gekozen om bij mij weg te gaan voor een jonger iemand. Voor mij geen probleem want nu kan ik terug keren in mijn jeugdige tijd waar ik het heel fijn vond een man te verleiden en een beetje uit te dagen.
Gescheiden Gill zoekt jongen
Durfjehet (48)
★★★★☆
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
Melisa
★★★★★★★★★★
Ik ben op zoek naar iemand die mijn parket kan polijsten. Het gaat om 23 m2. De vergoeding wil ik alleen maar in natura doen. Pas als het werk gedaan is.
Parket polijsten (Klus van 3 uur)
Mia
★★★★★★★★★★
Ik heb enkele onhandige dingen die naar de stort moeten, maar mijn Mini is daar niet zo geschikt voor. Ik laat je met mijn borsten spelen als je het voor mij wilt doen.
Grof vuil wegbrengen (Klus van half uur)
Marjon
★★★★★★★★★★
Ik heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.
Terras schoonmaken (Klus van 3 uur)
Leonieke
★★★★★★★★★★
Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Muur schilderen (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten