Eerlijk is eerlijk, dat roze haar staat mij toch niet zo verkeerd? Ik hou wel van iets unieks, jij zal zeker opvallen als jij naast mij loopt, of is dat juist het laatste wat jij wilt? Liefs
Milf Amandaxx van 27 uit Elsene, Brussel zoekt sex
Just_me (48)
★★★★★
Op zoek naar een leuke aardige en betrouwbare man met wie ik heel veel lol kan beleven. Ik ben dan misschien niet de jongste maar wel geil. Ben jij op zoek naar mij? Dan ben ik op zoek naar jou. Hopelijk hoor ik meer van je als het je aanspreekt.
Misschien schrik je ervan maar ik zou mezelf omschrijven als behoorlijk sexverslaafd. Ik kan geen dag zonder heerlijk te masturberen maar dat gaat ook vervelend en ben geen type die mannen in de kroeg op pikt, dus via via kwam ik hier terecht en hoop op veel stoute reacties van ondeugende mannen.
Ik heb een leuk huis, een mooie baan, een goed stel hersens. Maar het lukt mij maar niet om een leuke man te vinden. Helaas zijn ze niet te koop bij Bol, dus ik waag hier maar een poging.
Kun jij de regie uit handen geven? Ik zoek een man die zich onderdanig op kan stellen en mij mijn gang laat gaan. Het zal niet onaangenaam zijn, dat beloof ik je. Nouja, een heel klein beetje misschien, maar daar ga je zeker weten van genieten.
Jeetje mina dat ik mezelf na al die jaren dan toch hier neer ga zetten en mezelf moet gaan aanprijzen aan allemaal leuke heren. Ik kan je wel vertellen dat je alleen maar hoeft te reageren als je serieus bent want dat ben ik ook. Over mij kan ik makkelijk en kort zijn ik kijk niet graag terug naar het verleden want dat is geweest, ik wil weer verder naar de toekomst en het liefste met een leuke en aardige jongeman. Een klein beetje gek mag je wel zijn want daar hou ik ook wel van.