Eerlijk is eerlijk, dat roze haar staat mij toch niet zo verkeerd? Ik hou wel van iets unieks, jij zal zeker opvallen als jij naast mij loopt, of is dat juist het laatste wat jij wilt? Liefs
Milf Amandaxx van 27 uit Elsene, Brussel zoekt sex
Xilena (47)
★★★★★
Mijn billen ik ben er zo trots op dat ik ze nog heb op mijn leeftijd, vol en lekker rond. Stel dat ik voor je zou staan met mijn kontje naar je toe, en enkel een klein stringetje aan. Hoe gek zou ik je daarmee wel niet maken?
De lange dagen en nachten alleen ben ik zat. Ik wil weer kunnen genieten, gezellige dineetjes bij kaarslicht, mooie strandwandelingen of romantisch voor de open haard liggen. Als ik hier iemand kan vinden waarmee ik dat samen kan doen, zou ik dat echt heel fijn vinden.
Het is alweer een tijdje geleden dat er een man in mijn leven was, zeker na wat mijn ex mij allemaal heeft geflikt was ik er even klaar mee, maar nu wil ik verder met mijn eigen leven en daar wil ik graag een lieve en betrouwbare man in hebben.
Echt veel wensen heb ik niet maar ik wil er wel een gezellige tijd van maken met elkaar en ik ben niet op zoek naar een eendagsvlieg maar iemand om vaker iets meet te gaan doen. Uiterlijk is niet het belangrijkste, een goed karakter wel.
De hemel, och je hoort toch verhalen van mensen die door seks in een zevende hemel zijn gekomen. Ik moet eerlijk zijn maar dat heb ik nog nooit mee gemaakt. Heb ik dan nooit een goede minnaar gehad of zou het aan mij liggen.