Nu ik al een tijdje single ben durf ik ook wel eens op stap te gaan en een man te verleiden. Niet echt fair misschien maar daar zijn de vrouwen toch altijd wel voor te vinden. Nu wil ik de rollen omkeren en mij door jou laten verleiden.
Hallo, misschien zoek ik jou, een niet drinkende man, niet direct sex gericht, ( niet alles tegelijk) , ik ben een rookster, geen drinker, en zoek een date om te kijken of het klikt, daarna zien we wel verder
Mijn lichaam is goddelijk, mijn karakter heel lief en verwennen van een man is waar ik een ster in ben. Als je een keer wil meemaken wat ik allemaal kan in bed dan wil ik je graag leren kennen.
Sinds mijn scheiding heb ik het vrije leven weer ontdekt. Kinderen hebben wij niet dus ik hoef met niemand meer rekening te houden als ik weg wil gaan. Al zou ik een hele nacht weg blijven, het maakt allemaal niet uit. Maar in je eentje ga je natuurlijk niet snel weg en ik wil ook niet altijd mijn vriendinnen lastig vallen want die hebben allemaal nog een relatie.
Ik heb een leuk huis, een mooie baan, een goed stel hersens. Maar het lukt mij maar niet om een leuke man te vinden. Helaas zijn ze niet te koop bij Bol, dus ik waag hier maar een poging.