Momenteel zit ik in een open relatie wat me heel goed bevalt. Nu kan ik zonder stiekem gedoe eens daten met een lekkere man en me niet schuldig te voelen.
Gescheiden 2leventjes van 53 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant zoekt neuk date
Weerterug (48)
★★★★☆
Nadat mijn man mij heeft laten zitten en ik alleen achterbleef met zoon, heb ik intimiteit op een laag pitje gezet. Omdat ik de zorg voor mijn zoon alleen had heb ik niet gedate, sla nu dus weer een hele nieuwe weg in en heb er weer zin in.
Ik ben gek op leg puzzels, met heel erg veel stukjes. Mijn vriendinnetjes verklaren mij voor gek maar ik vind het heerlijk ontspannend. Nou ja als ik dit kan heb ik toch ook veel geduld?
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig
is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was.
Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse
pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden.
Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
een echte levensgenieter zo kan ik mezelf het beste omschrijven. Een lekker etentje, op stap gaan of gewoon genieten van een lekker glaasje. Het liefste zou ik dan ook een man leren kennen die zich een beetje in mij terug vind.