Momenteel zit ik in een open relatie wat me heel goed bevalt. Nu kan ik zonder stiekem gedoe eens daten met een lekkere man en me niet schuldig te voelen.
Kan natuurlijk vertellen over de periode na mijn scheiding maar die was gewoon zwaar. Dus dan zijn we al snel klaar toch? Ik ben hier meer om naar de toekomst te gaan kijken, ik weet niet of ik daarin namelijk alleen wil blijven.
Wil in mijn vrije tijd lekker ontspannen en wil dat graag doen met een leuke man. maar dan moet hij wel lekker los zijn niet zo stijve hark, daarvan zie ik er per dag al genoeg rondlopen.
Ik ben een lieve, zorgzame jonge dame die het alleen zijn zat is. Ik houd erg van gezelligheid. Ga er graag op uit, maar een weekendje thuis zitten vind ik ook heerlijk.