Normaal zou ik hier nu iets over mezelf moeten vertellen maar ik ben daar niet zo goed in. En ik zit hier maar voor één ding en dat is sex. Daarvoor hoeven we ook niet zoveel van elkaar te weten, als we maar allebei zin hebben!
Geile Aya van 44 uit Roermond, Limburg zoekt neuk date
SannnXX (47)
★★★★★
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig
is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was.
Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse
pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden.
Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
Of we bij elkaar passen weten we pas als we elkaar ontmoet hebben en elkaar een beetje leren kennen. Maar een eerste indruk is wel belangrijk natuurlijk. Hoe is jouw eerste indruk van mij?
Crazy baby dat is mijn tweede naam, heb jij een grote piemel? Ik speel er dan graag mee, ik wil hem tussen mijn borsten zetten en diep in mijn kutje! Zie jij dat zitten? Laat het mij dan weten!
Als je de middelbare leeftijd bereikt ga je toch eens nadenken. De liefde, de eerste keer mislukte het en daarna heb ik het geen kans meer gegeven. Wil ik alleen oud worden? Nee, niet echt. Ik heb juist nog zoveel te geven. Dankzij een vriendin hier terecht gekomen en het is net een snoepwinkel, maar welke man zou mij als lekkerste snoepje uitkiezen?
Nou, en daar zit je dan ineens en stukje over jezelf te schrijven waar je ook nog eens leuk over moet komen en dat dan in een paar zinnen! Ik ben Alicia, ben meestal vrolijk, hou van de zon strand vakanties en lekker genieten van een glas wijn op een terras. Ik ben nu 3 jaar gescheiden heb twee leuke dochters, en een leuke baan en een leuk huisje, nu no g een man in mijn leven waar ik wat leuks mee kan doen. :-)
Mijn man heeft ervoor gekozen om bij mij weg te gaan voor een jonger iemand. Voor mij geen probleem want nu kan ik terug keren in mijn jeugdige tijd waar ik het heel fijn vond een man te verleiden en een beetje uit te dagen.