Gratis Aanmelden

Vrouw Fabbieen zoekt sexdating

Fabbieen (49)

Gescheiden, moeder van 3 en werkzaam in de voedingssector. Mijn vrije tijd besteed ik graag aan knutselen, naaien, terrasjes en uit eten gaan, koken en bakken en optrekken met de kinderen. Ik heb een eigen huisje met een aantal diertjes. Ik zoek hier iets serieus en vast. Ik ben hier ingeschreven omdat een vriendin van mij hier haar toekomstige echtgenoot heeft leren kennen. Geen idee of het voor mij ook zo'n vaart zal lopen, maar ik waag mijn kans!

Maak contact met haar
  1. Naam: Fabbieen
  2. Leeftijd: 49 Jaar
  3. Woonplaats: Steenwijkerland
  4. Provincie: Overijssel
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Vrouw Fabbieen van 49 uit Steenwijkerland, Overijssel zoekt sexdating
KirstenEenzaam (47)
★★★★★
Mijn dochter heeft het ouderlijk nest verlaten, ik zit weer moederziel alleen in mijn huisje. In mijn huisje is plaats voor een man, ik ben er weer aan toe om mijn huis en hart open te stellen voor een man.
Milfje KirstenEenza zoekt jongen
Faduma (47)
★★★★★
Misschien ben ik er wel klaar voor om mij te binden, dat gevoel heb ik lange tijd niet gehad maar ik merk dat ik er echt aan toe ben. Ik wordt immers ook ouder en ben mij er van bewust dat het leuk en fijn kan zijn als je ook dingen samen kan doen.
Rijpe Faduma zoekt sexdate
Kusvoorjou (48)
★★★★☆
Gezelligheid kent geen tijd en zo ook een date met mij niet. Ik laat je lang en gepassioneerd genieten van al mijn kunstjes:)
Gescheiden Kusvoorjou zoekt contact
Miessmies (49)
★★★★★
Ben het alleen zijn meer dan zat..Ik wil weer genieten van het leven! Plezier voor twee dus doe je met me mee?
Milf Miessmies zoekt neuk date
ik1973 (49)
★★★★☆
Ik heb al een schat van een man gevonden
Moeder Ik1973 zoekt sexdate
Ikbenleuk (49)
★★★★☆
Soms een beetje gek, maar ook serieus.
Rijpe Ikbenleuk zoekt sex contact
Liz
★★★★★★★★★☆
Ik zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..
Schilderklus (Klus van 3 uur)
Francijntje
★★★★★★★★★★
Klim jij eens mijn dak op om een dakpan te vervangen? Dan pak ik daarna pik beet en geef hem een lekkere beurt met mijn handje. Heeft iemand interesse hierin?
Dakpan vervangen (Klus van half uur)
Bella
★★★★★★★★★☆
Vers gescheiden en moet nu mijn inboedel verplaatsen naar mijn nieuwe woning, maar dat lukt me nooit alleen en ik heb geen geld meer over. Wie accepeert een vergoeding in natura?
Verhuizing (Klus van 4 uur)
Lonneke
★★★★★★★★★★
Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?
Fietsband plakken (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten