Gratis Aanmelden

Gescheiden Lonnex zoekt sexdate

Lonnex (48)

Ik ben niet perfect, ik ben maar gewoon normaal maar ik zou mij zo graag een gewilde vrouw willen voelen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Lonnex
  2. Leeftijd: 48 Jaar
  3. Woonplaats: Coevorden
  4. Provincie: Drenthe
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Gescheiden Lonnex van 48 uit Coevorden, Drenthe zoekt sexdate
Nirak1 (48)
★★★★☆
Doe je niet anders voor dan dat jij bent maar wees jezelf.. Dat is mijn motto!! Ik zoek een man die net als ik op zoek is naar spanning en plezier en geen masker op zet want ik kijk daar zo doorheen. We zien vanzelf wel of er een klik is, zo niet gaan wij allebei weer onze eigen weg.
Dame Nirak1 zoekt sex
Coolemeid (47)
★★★★☆
Ik ben iemand die heel open van geest is en nog heel wat aankan maar helaas ben ik alleen. Het zou fijn zijn mijn ruime gedachten met een leuke man te kunnen delen.
Dame Coolemeid zoekt man
Toemaar (49)
★★★★☆
Ik zou het zo geil vinden eens goed tussen mijn tieten geneukt te worden door een heerlijke man met een gigantische pik, iemand die veel spuit en mij daarna helemaal onderspuit, ook in mijn gezicht!
Rijpe Toemaar zoekt man
Durfjehet (48)
★★★★★
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
Latexlove (49)
★★★★☆
Wat denk jij van een beetje kinky sex en kinky kleding? Ik ben dol op latex, heb een heleboel speeltjes liggen oa handboeien of een zweepje, vrijwel alles is mogelijk als je er maar voor openstaat.
Geile Latexlove zoekt dating
Freakje (48)
★★★★★
Elke vrouw heeft wel een wel een spannende kant alleen moet je wel de juiste persoon zijn om dat naar boven brengen. Is er hier een man die mijn spannende kant wel wil leren kennen en verder wil uitdiepen, ik ben voor veel in en er is veel bespreekbaar.
Vrouw Freakje zoekt dating
Hennieke
★★★★★★★★★★
Ik heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?
Parket leggen (Klus van 3 uur)
Neske
★★★★★★★★★☆
Ik zoek een stucadoor voor een kleine kamer. Ik zit nogal krap de laatste tijd, dus ik ben bereid de vergoeding te doen in natura als je dat OK vindt..
Stuccen (Klus van 3 uur)
Alet
★★★★★★★★★☆
Wegens een blessure kan ik niet teveel tillen, maar mijn nieuwe bankstel komt er binnenkort aan en ik heb hulp nodig met het verslepen en tillen! In ruil voor... ?
Bankstel vervangen (Klus van 1 uur)
Israa
★★★★★★★★★★
Zin om mij eens lekker van achter te nemen en over mijn billen klaar te komen? Dat is OK, nadat je mijn oude bankstel naar de de stort hebt gebracht ;-) Beloning komt daarna bij mij thuis.
Grof vuil wegbrengen (Klus van 2 uur)
© 2026 Straks Daten