Gratis Aanmelden

Geile Violette zoekt dating

Violette (49)

Echt veel wensen heb ik niet maar ik wil er wel een gezellige tijd van maken met elkaar en ik ben niet op zoek naar een eendagsvlieg maar iemand om vaker iets meet te gaan doen. Uiterlijk is niet het belangrijkste, een goed karakter wel.

Maak contact met haar
  1. Naam: Violette
  2. Leeftijd: 49 Jaar
  3. Woonplaats: Zevenaar
  4. Provincie: Gelderland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Grijs
  10. Haarkleur: Rood
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Geile Violette van 49 uit Zevenaar, Gelderland zoekt dating
Gerryanne (48)
★★★★★
Na een gewelddadig huwelijk ben ik een paar maanden geleden bij mijn man weggegaan. Wat een heerlijk gevoel is het om weer helemaal vrij te zijn. Om te kunnen doen wat ik wil, ik kan weg gaan wanneer ik wil en ik hoef niet meer bang te zijn. Het enige wat ik wel mis is de seks. Niet met mijn ex want dat was geen fijne seks maar ik mis het om af en toe intiem te zijn met een lieve man. Een man die mij met respect behandeld en waarbij ik mijzelf kan zijn. Ik ben niet iemand die alleen naar een café gaat dus ik probeer het maar op deze manier.
Geile Gerryanne zoekt dating
Nazue (47)
★★★★★
Misschien een beetje raar dat ik het zo zeg maar ik heb al zo lang geen lekkere man tussen mijn benen gehad dat ik het nu echt mis.
Moeder Nazue zoekt dating
Ixxxabel (49)
★★★★★
Ik zoek een lieve man om eens wat mee te gaan drinken maar eerst kennis maken.
Hete Ixxxabel zoekt dating
Payni (48)
★★★★☆
Ik ben gek op shoppen en ik ben regelmatig in een andere stad te vinden om de mooiste pareltjes te vinden.
Milfje Payni zoekt dating
DesireD (47)
★★★★☆
Ik denk dat ik best wel mannen aantrek als ze me zo zien. Helaas kan ik mijn vriend daar niet bij scharen hij vermaakt zich liever met zijn vrienden of auto's en heeft voor mij bijna geen tijd meer over!
Vrouw DesireD zoekt jongen
LadyChardonay (49)
★★★★★
Kom laten wij gewoon eens een lekker wijntje gaan drinken. Dit doe ik natuurlijk niet zomaar met iedereen, want ik wil natuurlijk eerst weten wat voor vlees ik in de kuip heb.
Gescheiden LadyChardona zoekt dating
Gerrigje
★★★★★★★★★★
Iemand die een beetje kan behangen en het juiste materiaal daarvoor heeft? En iemand die het gratis voor me wil doen, in ruil voor een lekkere vrijpartij na afloop?
Behang plakken (Klus van 3 uur)
Anneminke
★★★★★★★★★☆
Ik ben op zoek naar iemand die parket kan leggen in twee kamers en die daarvoor niet met geld beloond wil worden, maar met een vrijpartij met mij. Wie o wie komt mij helpen?
Parket leggen (Klus van 4 uur)
Ayla
★★★★★★★★★☆
Ik ga binnenkort scheiden (gelukkig!) en ik zoek nu een sterke man die mij wil helpen met mijn verhuizing. Ik heb geen geld om je te betalen, maar wel wat je op mijn foto ziet...
Verhuizing (Klus van 4 uur)
Marlotte
★★★★★★★★★★
We hebben binnenkort weer een soort van prive feestje... En we zoeken iemand die de hele avond achter de bar wil staan. Als beloning mag je dan een triootje hebben met ons twee ;)
Barman (Klus van 4 uur)
© 2026 Straks Daten