Gratis Aanmelden

Milfje Ingridjuh zoekt man

Ingridjuh (48)

Ik heb een goede baan en een leuke huisje en een hechte vriendenkring, mijn leven is bijna compleet, maar dat ene ontbreekt nog in mijn leven, en dat is een leuke man waarmee ik het kan delen. Want als ik s avonds thuis ben zou ik wel graag tegen een lekkere man op willen kruipen en samen ontspannen op de bank willen zitten.

Maak contact met haar
  1. Naam: Ingridjuh
  2. Leeftijd: 48 Jaar
  3. Woonplaats: Hasselt
  4. Provincie: Vlaams-Limburg
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-165 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Ja
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Milfje Ingridjuh van 48 uit Hasselt, Vlaams-Limburg zoekt man
Elsinaka (48)
★★★★☆
Geen enkele uitdaging ga ik uit de weg en van avontuur houd ik wel. Na de scheiding heb ik een sabbatical genomen en de wereld rond gereisd. Heel veel gezien en er achter gekomen dat ik niet als single door het leven wil gaan.
Milfje Elsinaka zoekt sexdate
Jalinke (48)
★★★★☆
Ik heb alles wat ik wil in mijn leven, maar soms heb ik het gevoel dat er wat mist en misschien ben jij dat?
Rijpe Jalinke zoekt jongen
Fionao (49)
★★★★★
een echte levensgenieter zo kan ik mezelf het beste omschrijven. Een lekker etentje, op stap gaan of gewoon genieten van een lekker glaasje. Het liefste zou ik dan ook een man leren kennen die zich een beetje in mij terug vind.
Geile Fionao zoekt jongen
Ikbenleuk (49)
★★★★★
Soms een beetje gek, maar ook serieus.
Rijpe Ikbenleuk zoekt sex contact
Lonnex (48)
★★★★☆
Ik ben niet perfect, ik ben maar gewoon normaal maar ik zou mij zo graag een gewilde vrouw willen voelen.
Gescheiden Lonnex zoekt dating
Sanlieze (47)
★★★★★
Ik heb iets met haarbanden, ik vind het gewoon heerlijk fijn om er een in te hebben. Ik hou ook van schilderen en dan is het weer fijn dat het haar niet in de weg zit.
Geile Sanlieze zoekt dating
Nicolien
★★★★★★★★★☆
Beste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
Parket leggen (Klus van 2 uur)
Bregtje
★★★★★★★★★☆
Mijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
Auto reparatie (Klus van 2 uur)