Ik ben getrouwd maar niet gelukkig in mijn huwelijk. mijn man is vaak weg voor zijn werk en heeft al jaren geen interesse meer in mij. Hij weet niet dat ik hier op zoek ben naar een minnaar, maar ik heb ook zo mijn behoeftes!
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Ik ben niet op zoek naar seks ik ben op zoek naar liefde, seks gaat maar een paar centimeter diep en ik wil dieper. Meer beleven en mezelf meer kunnen geven dan ooit tevoren. Mijn verleden is het verleden en wil ik niet meer aan denken. Ik wil met jou naar de toekomst en kijken wat we samen allemaal kunnen beleven.
Toe aan nieuwe ervaringen in mijn leven, altijd normale standaard sex gehad, maar nooit eens lekker buiten of speeltjes erbij nemen, zulke dingen en oh wat verlang ik daar naar.
Soms denk ik wel eens was ik maar later geboren. Als ik nu kijk wat er allemaal mogelijk is en onder normaal wordt verstaan dan had ik het veel makkelijke en misschien wel leuker als vroeger.