Ik ben getrouwd maar niet gelukkig in mijn huwelijk. mijn man is vaak weg voor zijn werk en heeft al jaren geen interesse meer in mij. Hij weet niet dat ik hier op zoek ben naar een minnaar, maar ik heb ook zo mijn behoeftes!
Gescheiden Moona van 45 uit Velsen, Noord-Holland zoekt contact
Kiora (47)
★★★★★
Ik ben dol op romantiek en de man die ik zoek is dat ook. Samen dineren bij kaarslicht, de haard aan en samen op de bank een romantische film kijken. Ik zou willen dat ik nu al in je armen op de bank zou liggen.
Nadat mijn man mij heeft laten zitten en ik alleen achterbleef met zoon, heb ik intimiteit op een laag pitje gezet. Omdat ik de zorg voor mijn zoon alleen had heb ik niet gedate, sla nu dus weer een hele nieuwe weg in en heb er weer zin in.
Naar het schijnt zijn hier heel leuke mannen en dat wil ik nu wel eens zien. Mijn vriendin heeft er toch een heel leuke vriend aan overgehouden. Zelf ben ik al een tijdje gescheiden en zou wel terug een man in mijn leven willen toelaten.
Sinds mijn scheiding voel ik mij als herboren, eindelijk kan ik weer doen en laten wat ik zelf wil. Wat ik wil is leuke avonturen beleven, niet in mijn eentje, ik hoop daarvoor iemand te vinden. Zal wel eerlijk zijn, ik ben ook een huismus, van gezellige avonden thuis kan ik ook blij worden.
Mijn man was enorm op mij uit gekeken en daar heb ik een enorme knauw van gekregen. Ik merk de laatste tijd wel dat ik nog steeds aardig in de markt lig en daar maak ik driftig gebruik van na tien jaar een seksloos huwelijk te hebben gehad.