Ik ben getrouwd maar niet gelukkig in mijn huwelijk. mijn man is vaak weg voor zijn werk en heeft al jaren geen interesse meer in mij. Hij weet niet dat ik hier op zoek ben naar een minnaar, maar ik heb ook zo mijn behoeftes!
Gescheiden Moona van 45 uit Velsen, Noord-Holland zoekt contact
Baileyle (49)
★★★★★
Een beetje aandacht is wat ik heerlijk vind om te hebben. Helaas heb ik dat niet meer, mijn ex man vond een jongere vrouw veel leuker. Wie weet vind ik hier de man die met mij een klik heeft.
Leuk om hier iemand te ontmoeten en leuke dingen mee te doen. Elkaar leren kennen en dan wat leuks ondernemen. Ben zelf een ondernemende, ondeugende vrouw die van flirten houd
Hoop om een man te leren kennen die van romantische avondjes houd, die me in de watten wil leggen en met mij mooie momenten wil beleven. Na de scheiding heb ik geen andere man meer gekend en ben als single verder gegaan. Hoog tijd om weer een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Hopend hier een man te vinden die het ook erg leuk vind om de natuur in te trekken, elkaar door de dag heen lekker heet te maken zodat zodra we thuis komen de kleren heel snel uit gaan.
Single lady, klaar voor een nieuwe liefde. Zelfstandig en ondernemend.
Het begint met een date, daarom staat er geen relatie. Dat is iets wat zal moeten groeien, indien het klikt uiteraard ;-).