Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Vrouw eerlijkemeid van 44 uit Wormerland, Noord-Holland zoekt sex contact
Almile (44)
★★★★☆
Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Nog steeds ben ik hem niet tegengekomen, de man die heel charmant is, een gulle glimlach heeft en bij het zien van mijn foto's 's dat hij meteen al verliefd op me wordt.
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.