Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Vrouw eerlijkemeid van 44 uit Wormerland, Noord-Holland zoekt sex contact
Naoommi (45)
★★★★☆
Je weet wat ze zeggen over donkere vrouwen, once u get black u never go back;) Heb nog nooit een blanke man gedate en het lijkt me wel is spannend dit te doen.
Een sexy man die zich bij me aanmeld voor een heel ondeugend avontuurtje is waar ik geen nee tegen zeg. Laat me weten hoe dat avontuurtje er uit ziet en wie weet ga je dat avontuurtje met mij beleven.
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Mijn leven is al een tijdje in het slob geraakt, na de scheiding heb ik niemand meer overgehouden waarbij ik terecht kon als ik iemand nodig had. Ik heb me herpakt en een leuke man die met mij een gezellige tijd wil beleven is dan ook meer dan welkom.
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?