Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Nu ik toch weer single kan ik hier ook wel eens kijken of er nog iemand is die met mij wil uitgaan of andere leuke dingen zou willen doen. Ik hou van spannende dingen dus een spannend voorstel is meer dan welkom.
Waar ik fan van ben is om zwoele, romantische avonden door te brengen met de man die mij zijn liefde verklaart. Helaas heb ik die man nog niet gevonden ne hoop hem snel te leren kennen.
Een tijdje geleden zijn mijn man en ik uit elkaar gegaan. Dat was ook het beste want hij ging vreemd en kon het hem niet laten. Ik daarentegen ben heel trouw en lief. Het lijkt mij een heel goed plan om hier eens rond te neuzen of er nog eerlijke mannen zijn.