Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
Tuyn (46)
★★★★☆
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Heb een aantal rot jaren gehad als ik dat zeggen mag, dingen mee gemaakt die niemand mag mee maken maar gelukkig is de zon voor een groot gedeelte weer gaan schijnen. Iets waar ik heel blij mee ben dus nu lekker op zoek naar een gezellige man die ook wil vechten voor meer zon in zijn leven.
Ik dacht mijn lover gevonden te hebben maar het bleek dat hij er al drie had en dat gaat me iets te ver. Een vaste minnaar is die ik zoek, een relatie wil ik niet met aangaan maar wel op zijn tijd heerlijk genieten van elkaar!
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.