Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
Tariane (46)
★★★★★
Mijn leven is al een tijdje in het slob geraakt, na de scheiding heb ik niemand meer overgehouden waarbij ik terecht kon als ik iemand nodig had. Ik heb me herpakt en een leuke man die met mij een gezellige tijd wil beleven is dan ook meer dan welkom.
Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Mijn leven is een beetje leeg nu ik weer single ben. Ik mis vooral het lichamelijke contact met een lieve en lekkere man. Ik wil graag die passie weer voelen en genieten van het feit dat ik een vrouw ben.