Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
Rominae (46)
★★★★★
Ook al ben ik bewust gescheiden, toch mis ik iemand naast mij waar ik leuke dingen mee kan doen. Ik durf het er hier wel op te wagen want heb al heel leuke mannen zien passeren.
Ik denk dat je je wel voor kunt stellen dat ik het zat ben om elke keer weer mezelf te verwennen. Zeven jaar lang ben ik nu gescheiden en hunker naar een man die het verwennen van mijn lichaam op zich wil nemen.
Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Een sexy man die zich bij me aanmeld voor een heel ondeugend avontuurtje is waar ik geen nee tegen zeg. Laat me weten hoe dat avontuurtje er uit ziet en wie weet ga je dat avontuurtje met mij beleven.
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Mijn intuïtie laat me bijna nooit in de steek, ik had meteen door dat mijn ex me bedroog met een ander, de scheiding was dan ook snel geregeld. Nu, vier jaar later, zou ik graag weer een man willen leren kennen, iemand die betrouwbaar is, waar ik me goed bij voel en die me lief heeft.