Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
AkelaAva (44)
★★★★☆
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.