Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
Niecoole (46)
★★★★★
Zelf vind ik dat ik er goed uitzie, hoor dit ook vaak binnen mijn vriendengroep. Enige wat ik jammer vind is dat mijn mooie uiterlijk mij weinig moois oplevert. Daarom zit ik hier, ik wil eens zien wat voor moois het mij hier oplevert.
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.
Dat een man naar een vrouw haar uiterlijk kijkt is heel normaal en als je naar mij kijkt dan zal je ook gelijk mijn trots kennen. Maar er is nog veel meer want dan moet jij je maar eens voorstellen hoe het zou zijn als ik je heel verleidelijk ga aankijken.
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.