Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
Rosalienda (46)
★★★★★
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.
Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.