Ik zal niet moeilijk doen en er niet omheen draaien. Ik zoek gewoon een man waar ik stiekem mee kan afspreken. Dit omdat ik vind dat ik binnen mijn relatie wat mis.
Dame Glitterster van 41 uit Arnhem, Gelderland zoekt jongen
WoutjeW (44)
★★★★☆
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
De geur van een sexy man als hij mij aan het verwennen is wind me erg op. Ik wordt er nog heter van dan ik al was en ben dan zo wild dat ik heel de nacht door kan gaan met beminnen.
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Vol in het leven met op zijn tijd een leuk reisje dan vermaak ik mij wel wat dat betreft. Het reizen vind ik nog steeds te leuk om te doen maar alles maar alleen is ook wel saai.
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.