Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
Gescheiden WoutjeW van 44 uit Utrecht, Utrecht zoekt sex
Pilhar (46)
★★★★★
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.
Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Mij gedragen naar mijn leeftijd heb ik geen zin in, ik voel mij veel te jong van geest. Ik ben een type dat alles uit het leven wil halen, enige is dat ik dit niet meer in mijn eentje wil doen. Ben je een reiziger, sta je open voor uitdagingen, dan ben jij de man die ik nodig heb.
Tegenwoordig kijken mannen alleen naar die slanke knappe dames. Ik ben dat misschien niet maar heb toch ook heel wat meer te bieden. Ik ben lief, teder en vooral eerlijk.
Na mijn scheiding is mijn seksleven op een dood spoor beland. Ligt aan mijzelf, ik ben niet van de one night stands. Liever ga ik voor een vast seksmaatje, het voordeel hiervan is dat je ook veel beter op elkaars behoefte ingespeeld raakt.