Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Dat een man naar een vrouw haar uiterlijk kijkt is heel normaal en als je naar mij kijkt dan zal je ook gelijk mijn trots kennen. Maar er is nog veel meer want dan moet jij je maar eens voorstellen hoe het zou zijn als ik je heel verleidelijk ga aankijken.
Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
In het verleden heb ik nogal wat slechte ervaringen gehad. Zowel met mijn ex man als de mannen die ik daarna gedate heb. Vandaar dat ik nu een beetje voorzichtig ben geworden en mijn geluk eens online ga beproeven. Dan kunnen we elkaar leren kennen en dan besluiten of we elkaar in het echt gaan zien. Vind jij dat ook een goede manier, dan hoor ik heel graag en heel snel van je!
Water ik ben er eigenlijk gek op, en ik weet het klinkt raar want ik heb al op veel spannende plekken mogen genieten maar in de zee is het nog nooit voorgekomen. Terwijl het mij zo lekker lijkt als je de golven voelt tegen je lijf terwijl je dan ook nog met wat anders bezig bent.
Hoe noemen ze dat, een eenvoudige vrouw? Dat ben ik. Ik leef zonder man, maar met twee kinderen. Ik neem met weinig genoegen, ben snel tevreden. Ik zou wel een leuke man willen, die ook 'eenvoudig' is, zodat we samen een beetje kunnen genieten.