Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
als de zon begint te schijnen denk ik maar aan 1 ding, sex, korte rokjes, en ja het naaktstrand, ik bezoek regelmatig een naaktstrand, ben 1 met de natuur en schaam me nergens voor. Ook sex in het openbaar heb ik geen problemen mee. Ben bi-schierig en vind het heel geil om af te spreken met een stelletje.
Mijn lijf is al en tijdje niet meer in contact geweest met een sexy man en daar is het zeker naar opzoek, Een keertje verwent worden is waar het zin in heeft en ik ook! Wil een keer genieten van een mooie man die haar op zijn borst heeft en diepblauwe ogen.
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.