Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Geile Moimea van 45 uit Gilze en Rijen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Jowenna (45)
★★★★☆
Heb al lang een wens, en dat is om eens lekker gek te gaan doen. Ik denk dan echt aan avontuur als een ballonvlucht, bungee jumpen. Dus is er hier een waaghals die mij op sleeptouw wil mee nemen?
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Ik rook en drink, hou niet van uitgaan en drukke ruimtes, liever hou ik het rustig en prive. Mijn man vond dit niet leuk en heeft me laten zitten met 2 kinderen. Graag zou ik nu iemand vinden die voor mij gaat en mijn kids.
De nieuwe ik zo noem ik mijzelf maar, ben begonnen met yoga om de rust terug te vinden en mijn leven en ik ben er helemaal verslaafd aan geraakt. Daarna even bijkomen met een kop koffie en de dag kan beginnen. Eens samen proberen?
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Hier heb ik wel een beetje een hekel aan dat ik mezelf aan moet prijzen, alsof ik een stukje vlees ben. Bevalt mijn foto je en zie je het zitten om met mij in contact te komen, dan zeg ik stuur maar een berichtje. Ik kan heel direct zijn in mijn antwoorden dus als ik bot overkom moet je me dat even zeggen want zo bedoel ik het niet hoor.