Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Geile Moimea van 45 uit Gilze en Rijen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Rosalienda (46)
★★★★☆
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Heel erg benieuwd ben ik wie er allemaal een berichtje gaat sturen naar mij. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen en zie er volgens mij best leuk uit. Lijkt me dat ik best wel veel lieve reacties krijg van mannen die serieus een relatie met me willen aangaan.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.