Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Geile Moimea van 45 uit Gilze en Rijen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Maxine (44)
★★★★☆
Ja ik heb wel wat mannen gehad maar de sex was altijd zo soft, ik wil gewoon alles eens meegemaakt hebben, ook een keer lekker spuitend klaarkomen en zo heb ik nog meer dingetjes.
Ik ben een Dominante vrouw die al enige jaren als Meesters door het leven gaat. Het lijkt me nu juist zo lekker geil als ik eens degene ben die eens onderdanig ben alleen heb ik die juiste persoon nog niet gevonden die dat met mij wil proberen. Hopelijk kan ik die via deze weg vinden anders blijft het een droom. Voor mij is niks te gek en ik hou van van alles. Van trio tot lekker buiten seks. Misschien dat we heerlijk bezig zijn en er mensen bij komen. Lijkt je dat ook wat? Nou ik kan zeggen zet de camera maar klaar want ik wil geile seks en niets wil ik missen.
Altijd viel ik al voor beiden geslachten maar wil nu weer even lekker met een man rollenbollen. Ik hoop snel een lekkere vent tegen te komen want ik sta al weer veel te lang droog.
De scheiding deed me veel verdriet, ik zag het dan ook niet aankomen dat een scheiding op handen was en mijn ex een ander had. Ik ben blij dat de kinderen de deur uit zijn en hoop dat ik zo tijd genoeg heb om een nieuwe man te leren kennen.
Eerst was ik echt heel blij dat ik weer vrijgezel was na mijn scheiding, maar steeds in een leeg huis thuis komen en in een leeg bed stappen valt toch wel wat tegen na een tijdje. Nu weer toe aan een lieve man in mijn leven, die mijn respecteert zoals ik ben.
Om te beginnen eerst even zien of we een klik hebben en als dat het geval is gaan wij met ons twee ergens heen om daar seks te hebben, ik vind het heerlijk om dat mee te maken zonder verplichtingen.