Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Geile Moimea van 45 uit Gilze en Rijen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Lottiezoekende (44)
★★★★★
De man die met mij een relatie aan wil gaan moet wel van heel goede huize komen. Zo moet je doortastend zijn, gevoel voor humor hebben en natuurlijk heel erg charmant zijn!
Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Ik zit niet te wachten op fake berichtjes van mannen die het niet menen wat ze zeggen en mij in de maling willen nemen. Ik heb genoeg van die mannen meegemaakt en zoek een serieus iemand die voor een relatie gaat.
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!
Ik zoek seks. Niets meer en niets minder. Gewoon heerlijk van elkaar genieten zonder het gezeur van een relatie. Zoek jij dat ook? Waar wacht je dan nog op? Kijken wie het eerst de broek uit heeft? Hete kus!