Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Geile Moimea van 45 uit Gilze en Rijen, Noord-Brabant zoekt sexdating
Brachey (46)
★★★★☆
Ouder maar daarom niet minder zin, ik denk juist dat ik in de loop der jaren alleen maar meer zin heb gekregen eigenlijk. Ik kan er ook niets aan doen maar zoveel ik met mijzelf speel momenteel is absurd, dus ik zoek een lekkere spontane man die er ook wel pap van lust.
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.
Waar ik naar uitkijk is om een man te leren kennen die de ware voor me is en ik voor hem. Echte liefde tussen een man en vrouw is toch één van de aller mooiste dingen op aarde!
Ja ik heb wel wat mannen gehad maar de sex was altijd zo soft, ik wil gewoon alles eens meegemaakt hebben, ook een keer lekker spuitend klaarkomen en zo heb ik nog meer dingetjes.