Geile Illiasi van 46 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt sexdate
Phanie (46)
★★★★★
In een hokje plaatsen kan je mij eigenlijk niet, ik ben vooral iemand die doet wat er in mij opkomt. Spontaan zou je dan zeker kunnen zeggen, ben jij dat ook?
Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Hier in de buurt zijn absoluut geen ondeugende mannen te vinden, allemaal boeren en niets interessants dus. Ik wil wel weer eens echte sex beleven en heb ook een heel ondeugende fetish, hopelijk schrik je er niet van.
Na mijn scheiding had ik echt tijd voor mijzelf nodig. En die heb ik ook zeker genomen maar ik denk dat ik mij nu maar weer in het dating leven moet gaan gooien. Iedereen verdiend het toch om een maatje te vinden.