Geile Illiasi van 46 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt sexdate
Ondeugdje (45)
★★★★★
Alvast een stukje van hoe ik een eerste date voor me zie. Je staat voor mijn deur, belt aan, ik open de deur in alleen mijn mooie satijnen ochtendjas, daaronder draag ik niets, maar dat weet jij nog niet. Benieuwd naar meer?
Als jij denkt dat je me een nachtje lang kunt verwennen, me even op een roze wolk kunt laten lopen dan ben jij het waar ik naar uitkijk om in mijn bed te treffen. Ik denk dat ik wel een kans maak om een knappe vent voor een nachtje aan de haak te slaan.
Water ik ben er eigenlijk gek op, en ik weet het klinkt raar want ik heb al op veel spannende plekken mogen genieten maar in de zee is het nog nooit voorgekomen. Terwijl het mij zo lekker lijkt als je de golven voelt tegen je lijf terwijl je dan ook nog met wat anders bezig bent.
Hoe groot je gereedschap in je broek is, is voor mij best wel belangrijk. Ik hou van groot en mooi en als jij daar over beschikt dan wil ik heel erg graag met jou in contact komen.
Niet om het één of ander, ik ben altijd maar opgewonden en wil het liefst drie keer per dag er een stevige pik in hebben. Lijkt mij een erg duidelijk verhaal. Dat is dus eigenlijk ook wat ik zoek.