Geile Illiasi van 46 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt sexdate
SallyV (44)
★★★★★
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
Hallo, leuk dat je de moeite hebt genomen om mijn profiel te bekijken, ik ben gescheiden, heb een leuk baan en een goed sociaal leven, maar ik mis de geile seks. Ik ben dan ook op zoek naar een neukmaatje, en wie weet meer als er een leuke klik is, hoor ik van je?
Zelf vind ik dat ik er goed uitzie, hoor dit ook vaak binnen mijn vriendengroep. Enige wat ik jammer vind is dat mijn mooie uiterlijk mij weinig moois oplevert. Daarom zit ik hier, ik wil eens zien wat voor moois het mij hier oplevert.