Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Secretaresse van 37 jaar oud, 2 kinderen en gescheiden, zoekt een man om hele fijne tijden mee te beleven. Ik hou van de natuur en van de zee. Ik sport redelijk vaak en ik ben dol op gezellig uit eten gaan. Zin gekregen in iets leuks?
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.