Geile Illiasi van 46 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt sexdate
Iemka (45)
★★★★★
De zon is weer aan het schijnen in mijn leven en dat kon ik ook echt wel gebruiken moet ik zeggen. Maar altijd alleen te genieten staat mij steeds vaker tegen. Wie wil er met mij een groot avontuur aan gaan.
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
Ouder maar daarom niet minder zin, ik denk juist dat ik in de loop der jaren alleen maar meer zin heb gekregen eigenlijk. Ik kan er ook niets aan doen maar zoveel ik met mijzelf speel momenteel is absurd, dus ik zoek een lekkere spontane man die er ook wel pap van lust.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Ik mis al een tijdje een man in mijn leven en dus ook de intimitiet. Heerlijk vind ik het om verwent te worden en met name in bed. Wie weet vind ik hier de man die me aantrekkelijk vind en graag eens een nachtje met me wil doorbrengen.