Geile Illiasi van 46 uit Tynaarlo, Drenthe zoekt sexdate
Medespelergezocht (46)
★★★★☆
Een beetje dominant karakter heb ik wel maar daarnaast ben ik ook heel lief en behulpzaam. Al een tijdje zit ik zonder partner en hoop op korte termijn een leuke man te vinden die er voor me wil zijn.
Ik heb een normaal sociaal leven, ik werk en ik heb een dochter waar ik dol op ben.
Mijn ex en ik zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan en hij heeft nu een andere vriendin.
Tijd voor mij dus om ook op zoek te gaan naar een leuke man. Het hoeft niet meteen een relatie te zijn, ik mis nu vooral de intimiteit en de sex.
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.
Ik ben een hardwerkende vrouw met veel inlevingsvermogen. Ik werk in het ziekenhuis en voel me al een tijdje eenzaam. Inmiddels ben ik drie jaar single en kijk verwachtingsvol uit naar de man die met mij verder door het leven wil.
Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.