De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Rijpe Xiomie van 43 uit Breda, Noord-Brabant zoekt contact
Liodio (43)
★★★★☆
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?
Ben echt gek op balsporten, wat dat betreft zit er een kleine jongen in mij. Maar al mijn vriendinnen vinden het maar raar. Maar een vrouw die goed is met ballen moet je toch blij mee zijn?
Na mijn scheiding heb ik mij in het uitgaansleven gestort om niet de leegte te voelen die ik sinds mijn scheiding ervaar. Helaas voel ik ook dat dit leven geen fijne invulling is, ik heb meer inhoud nodig.
Ik gedraag me niet altijd naar mijn leeftijd en heb dan het gevoel dat ik nog 25 ben. Ik ben een spontane vrouw die er naar uitkijkt om weer emnan te treffen die met mij een relatie wil aangaan.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.