Dit lekkere wijf met een dito heerlijk lijf kan je toch niet onaangeroerd maar laten verschrompelen? Zijn er dan echt geen mannen die mij een beetje willen bevochtigen?
Rijpe Teweinig_geneukt van 42 uit Woerden, Utrecht zoekt man
Xiion (42)
★★★★★
Fotograferen is wat ik graag doe, alleen het blijft meestal bij selfies of natuur foto's. Zijn natuurlijk niet minder mooi maar een mooie man zou ik ook wel eens voor mijn lens willen.
Het geloof heeft best een belangrijke betekenis in mijn leven. Maar het is niet dat ik wekelijks een kerk bezoek. Maar het zou leuk vinden om iemand te vinden die ook geloofd dat er meer is tussen hemel en aarde.
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke vakantie woning, gewoon waar je tijd kan doorbrengen als je er zin in hebt. Maar ik heb er niet veel verstand van of het verstandig is of niet. Wie zou samen met mij deze zoektocht willen maken?
De tijd die ik nu in mijn werk stop omdat ik me zo alleen en eenzaam voel geeft me geen voldoening. Ik wil uit die vlucht ontsnappen door een leuke man te vinden die bij me past.
Sinds kort heb ik de sauna ontdekt, eerder vond ik het altijd wat overdreven of nam er de tijd niet voor maar ik vind het nu helemaal leuk. Maar eens samen met een leuke man dit doen is toch nog leuker?
Ik ben geen hopeloos geval of radeloos omdat ik geen partner heb. Bewust ben ik enkele jaren alleenstaand geweest maar kijk nu verwachtingsvol uit naar de mannen die op me reageren.