Dit lekkere wijf met een dito heerlijk lijf kan je toch niet onaangeroerd maar laten verschrompelen? Zijn er dan echt geen mannen die mij een beetje willen bevochtigen?
Rijpe Teweinig_geneukt van 42 uit Woerden, Utrecht zoekt man
Bolly (42)
★★★★★
Sinds ik single ben moet ik toegeven dat ik wel heel veel op stap ben. Samen met mijn vriendinnen maken wij er soms zelfs een sport van om de mannen te keuren. Ik wil je niet alleen keuren maar ook echt beter leren kennen.
Eindelijk heb ik tijd oor mezelf, in mijn huwelijk heb ik vooral al mijn aandacht aan mijn man besteed. Zijn carrière stond op nummer één en heb wat feestjes mee moeten maken waar ik geen zin in had. Ben blij daar vanaf te zijn en een nieuwe man toe te laten in mijn leven.
Ben jij dan wat ik zoek? Een onuitputtelijke man? En als je me kan laten squirten heb je het helemaal bij me gemaakt. Mag ik in je gezocht spuiten? En lik je dan alles op? Wow, ik word heet van mijn eigen fantasietjes, hihi. Word jij er ook al hard van? Neem dan snel contact met me op, dan maken we het waar.
Genieten moet iedereen doen, maar ik doe dat vooral als de zon schijnt. Lekker een kop koffie in het zonnetje en als het wat warmer wordt lekker afkoelen, de vraag is hoe jij het afkoelen gaat aanpakken.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
Een goed potje vrijen ben ik dol op, enige nadeel is dat ik sinds ik gescheiden ben amper meer vrij. Dit begint zijn tol te eisen, ik ben toe aan een man die mij op regelmatige basis wil verwennen.