Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Rijpe Emelyn van 43 uit Utrecht, Utrecht zoekt man
Mojoko (41)
★★★★★
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.
Ik verlang naar de liefde en de warmte die een man me dat heeft te bieden. Wil verliefd op je worden en met jou een geweldige tijd tegemoet gaan, een tijd die is gebaseerd op liefde en intimiteit.
Zoals je ziet ben ik soms een beetje prettig gestoord! En hopelijk ben jij dat ook? Ik wil namelijk graag weer iemand in mijn leven om lol mee te hebben en dan niet alleen buiten de slaapkamer ;)
Ik ben niet de enige die een nieuwe relatie zoekt zie ik hier, hoop in ieder geval dat ik kans maak op een lieve reactie en hopelijk op meerdere. Al een tijdje geleden heb ik de scheiding doorgezet en ben weer toe om met een leuke man een nieuw begin te maken.
Het is nooit te laat voor grote veranderingen en ben daar na de scheiding achter gekomen. Wil een man leren kennen die ook van avonturen houd, beter laat dan nooit om te ontdekken wat er allemaal te koop is in de wereld.