Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Rijpe Emelyn van 43 uit Utrecht, Utrecht zoekt man
Maddy (41)
★★★★☆
Ben een leuke alleenstaande moeder, heb een dochter van 7 jaar oud. Wat ik hier hoop te vinden is een man die mijn alleenstaande leventje weer wat op kan fleuren. Hou van veel romantiek, kun jij mij hier mee charmeren?
Sinds ik gescheiden ben moet ik zeggen dat ik een heel andere visie op het leven heb gekregen. Ik geniet maar vind het soms ook wel fijn om de mannen eens een beetje uit te dagen.
Ik geloof nog steeds da tik ooit de liefde van mijn leven ontmoet, verwacht zelfs dat dat hier gaat gebeuren. Als jij denkt dat te zijn dan verwacht ik snel een lieve reactie van je.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.
Zo af en toe lekker gek doen is wat ik graag doe, mijn ex had daar een bloedhekel aan maar verwacht van jou dat je me accepteert zoals ik ben en jij ook wel eens in mijn gezelschap uit je dak wil gaan.
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.