Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Hallo leuke mannen, er moet hier toch wel eentje zitten die een lekkere blonde stoot wel zit zitten? Lekker genieten van elkaar lichaam, jou paal in mijn mond, mijn poesje op je tong. Dat is toch wat we allemaal willen?
Sinds ik gescheiden heb ik heel veel nieuwe dingen ontdekt. Ik was dan ook maar het gewone huismoedertje. Nu durf ik al eens uitdagen en kijken hoe een man reageert. Hier hoop ik ook wel een man te leren kennen die mij eens durft uit te dagen.
Lekker op vakantie, de natuur in of een dagje mountainbiken, dat zijn de dingen die ik leuk vind om te doen. Momenteel ga ik vaak alleen maar het is natuurlijk veel leuker en gezelliger om het samen te doen.
Heb het diepste punt in mijn leven wel gezien en ben daar helemaal alleen weer uit gekomen. Het was zwaar, moeilijk en vaak eenzaam. En vooral het laatste wil ik nu aan gaan pakken.