Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Laarzen en tassen, ik kan er geen genoeg van krijgen. Maar goed ik denk dat meerdere vrouwen zo zijn. Heb jij enig idee waar ik nog meer geen genoegen van kan krijgen?
Ik begin het niet meer leuk te vinden om single te zijn, net toen ik het was maakte ik daar dankbaar gebruik van maar nu mis een man in mijn leven. Ik wil niet elke avond alleen thuis zitten maar een man vinden op de ban k die me welkom heet.
Ik ben graag een beetje anders als de rest. Zowel in het leven als in de slaapkamer. Een saaie avond is aan mij niet besteed. Ik wil passie, spanning en sensatie.
Kleding in mijn leven vind ik heel belangrijk, net zo als verzorging, ik hoop dat ik een man ga vinden die net als mij zich goed verzorgd en het belangrijk vind om goed voor de dag te komen.
Van mijn hobby heb ik mijn beroep gemaakt en dat is voor nu ook helemaal prima. Maar nu heb ik niets meer om te doen in mijn vrije tijd. Heb jij soms een leuk ideetje?