Mensenkennis heb ik genoeg op gedaan in mijn leven maar desondanks kan je je altijd nog vergissen in het leven. En dat kan soms erg pijnlijk en kwetsend zijn.
Rijpe Emelyn van 43 uit Utrecht, Utrecht zoekt man
Pammielie (42)
★★★★☆
Als je alleen bent ben je ook wel een keer klaar met solo seks. Ik zoek een man die gewoon lekker geil en gek is en ook nog eens leuk tussen de lakens.
Na twee jaar single te zijn geweest ben ik toe aan een man met wie ik goed op kan schieten, die me leuk en lief vind en waar ik stapel verleid op ben. Als de liefde van twee kanten komt dan passen we goed bij elkaar.
Ik wil maar wat graag een paar nachtjes van je heerlijke body gebruikmaken. Wil je voelen, hoe je me zoent, me streelt en teder bij me binnendringt. Ik kan niet wachten om je te leren kennen.
Eindelijk heb ik tijd oor mezelf, in mijn huwelijk heb ik vooral al mijn aandacht aan mijn man besteed. Zijn carrière stond op nummer één en heb wat feestjes mee moeten maken waar ik geen zin in had. Ben blij daar vanaf te zijn en een nieuwe man toe te laten in mijn leven.
Als je net als ik al een tijdje opzoek bent naar de ware liefde dan zou het maar zo kunnen zijn dat ik dat ben. Ik hoop het wel want dat maakt de keuze in al de reacties die ik hoop te krijgen een stuk makkelijker.