Ik denk dat jij optimaal zal genieten van mijn heerlijke rondingen, je mag er bijna alles mee doen waar je zin in hebt. Verwacht wel van jou dat je mij ook laat genieten en hopelijk niet één keer.
Milfje Marinkezkt van 43 uit Schagen, Noord-Holland zoekt man
Kadey (41)
★★★★☆
Genieten moet iedereen doen, maar ik doe dat vooral als de zon schijnt. Lekker een kop koffie in het zonnetje en als het wat warmer wordt lekker afkoelen, de vraag is hoe jij het afkoelen gaat aanpakken.
Niets moet en alles mag is mijn motto. Ik ben geen Pietje precies en leef mijn leven al een tijdje als single. De periode tijdens de scheiding was geen pretje en ik was het vertrouwen in mannen grotendeels kwijt. Nu ben ik weer zover om een relatie aan te gaan met de man die me lief heeft.
Omdat ik moeder ben mag ik niet meer genieten van mijn leven? Ik vind dat zo makkelijk gezegd, zijn er ook nog mannen die het niet erg vinden dat ik een moeder ben?
Hallo leuke mannen, wat leuk dat je op mijn profiel komt kijken. Ik weet eigenlijk niet goed wat ik hier neer moet zetten. Als je iets van mij wilt weten kan je het ook altijd vragen.
Een beetje afwisseling vind ik wel leuk. Ik heb al zo lang in het gareel moeten lopen, dat doe ik dus niet meer. De kids zijn op een leeftijd dat ik ze niet meer de hele tijd achterna moet lopen en mijn ex loop ik al heel lang niet meer achterna, dus nu ga ik eindelijk experimenteren zoveel als ik wil. Ik zou het leuk vinden als jij ook een hele rijke fantasie hebt!
Veel te kort is het leven om dingen alleen te doen, samen met een leuke man wil ik het leven verkennen en de dingen doen die we beide leuk vinden. Hoop dat je me zo leuk vind dat je kennis met me wil maken.