Wat ben ik blij dat ik mijn leven weer op de rit heb, zo heeft wel echt lang geduurd voordat ik weer zin in het leven had. Maar nu het er weer is wil ik er ook optimaal van genieten.
Mama Elinni van 41 uit De Ronde Venen, Utrecht zoekt jongen
Boosternodig (42)
★★★★★
Tot nu toe zijn mijn relaties niet geweest wat ik er van hoopte. Ik ben een tikkeltje aanwezig wat zich uit op seksueel vlak. Nu mijn lichaam al een tijdje strak staat van de spanning maakt het me niet zo veel meer uit wie ik tegenkom.
Mocht het je leuk lijken om mij te leren kennen dan verwacht ik een lief berichtje van je waarin je me uitleg geeft waarom je me wil leren kennen en wie jij bent. Mijn ex heeft me bedrogen en dat is de reden waarom we zijn gescheiden.
Helaas helaas, mijn man, of eigenlijk ex-man, kon er niet mee omgaan dat ik een open relatie wou. Hij heeft het geprobeerd, maar werd vreselijk jaloers als ik een afspraakje met iemand had. We zijn uit elkaar. Dus ik heb alle vrijheid om rond te neuken. Nog niet zo oud, nog steeds lekker, dus wie spreekt met me af?
Ik dacht mijn partner voor het leven te hebben gevonden maar onverwacht kondigde hij aan om te scheiden. Ik wist niet wat me overkwam en een half jaar later was de scheiding rond. Al die tijd heb ik het zonder man in bed moeten doen en je kunt dan denk ik wel begrijpen hoe hoog mijn nood is.
Ik ben graag een beetje anders als de rest. Zowel in het leven als in de slaapkamer. Een saaie avond is aan mij niet besteed. Ik wil passie, spanning en sensatie.
Hoi lieve mannen! Misschien ben ik naïef, maar ondanks een moeilijk huwelijk en nog moeilijkere scheiding ben ik toch de hoop op liefde niet verloren. Daarbuiten loopt vast wel een man rond die perfect bij mij past, dus benut ik alle mogelijkheden om die ene speciale persoon te vinden. Misschien eerst eens rustig kennismaken en is het niets, dan is het niets, maar wie weet ben jij toch die man waar ik al jaren naar op zoek ben.