Nu je toch eenmaal binnen bent gevallen bij mijn profiel kunnen we net zo goed samen praten hoe je de dingen voor je ziet, op gebied van seks ben ik een tikkeltje onderdanig, maar menig man weet daar wel raad mee neem ik aan.
Ik dacht mijn partner voor het leven te hebben gevonden maar onverwacht kondigde hij aan om te scheiden. Ik wist niet wat me overkwam en een half jaar later was de scheiding rond. Al die tijd heb ik het zonder man in bed moeten doen en je kunt dan denk ik wel begrijpen hoe hoog mijn nood is.
Als je jouw leven lang ervoor gezorgd hebt dat je in opperbeste stemming en gezondheid verkeert en een super conditie hebt, dan wil je ook nog wel genieten van wat spanning en avontuur. Met mijn leeftijd als oude vrijster moeten leven is een schande. Dus ik zoek een minnaar. Ik val op iets jonger, maar jong van geest en lichaam is ook welkom.
Genieten moet iedereen doen, maar ik doe dat vooral als de zon schijnt. Lekker een kop koffie in het zonnetje en als het wat warmer wordt lekker afkoelen, de vraag is hoe jij het afkoelen gaat aanpakken.