Mijn dromen en fantasieën zijn heel uiteenlopend, wakker worden naast een lekkere vent en dan heerlijk genieten van een lekker ontbijt, warme douche en natuurlijk elkaar natuurlijk.
Moeder Slikslik van 38 uit Nijmegen, Gelderland zoekt dating
Ummmah (40)
★★★★★
Soms kan ik lekker gek zijn en soms serieus wanneer het nodig is. Ik hou nou eenmaal van lachen en plezier maken en wil dat graag met iemand kunnen delen.
Al jong gescheiden en dat heeft zeker zijn voordelen. Ik heb een kindje maar die gaat om het andere weekend naar zijn vader en dan kan kan ik los gaan. En dat ga ik zeker doen! Ik ga sex in het hele huis hebben. Slaapkamer, keuken, woonkamer, echt overal! Doe je mee?
Voor mij hoeft er niet gelijk een vaste relatie te komen, ik had zelf in gedachten om eerst elkaar beter te leren kennen en dan wat de toekomst uit gaat wijzen merken wij wel.
Ik ben echt toe aan een nieuwe start met een lieve man. Net een vechtscheiding achter de rug en voel me vaak behoorlijk eenzaam. Zou fijn zijn als jij daar iets aan zou kunnen doen.