Wij zijn een leuk stelletje en we zijn hier samen op zoek naar een ander stel of een man/vrouw voor eventueel een triootje. We hebben die fantasie samen al heel lang en we zijn ook allebei bisexueel.
De complimentjes die ik krijg zijn welgemeend maar enkel van mannen die al een relatie hebben. Ik zoek een single man die me leuk vind, me elke dag wil ontmoeten en mijn rots in de branding is.
Sinds een paar maanden gescheiden maar het kriebelt wel om seks te hebben voordat ik mezelf weer overgeef aan de liefde van een man. Ben je op zoek naar regelmatig contact met een hete dame?
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?
Al jong gescheiden en dat heeft zeker zijn voordelen. Ik heb een kindje maar die gaat om het andere weekend naar zijn vader en dan kan kan ik los gaan. En dat ga ik zeker doen! Ik ga sex in het hele huis hebben. Slaapkamer, keuken, woonkamer, echt overal! Doe je mee?