Wij zijn een leuk stelletje en we zijn hier samen op zoek naar een ander stel of een man/vrouw voor eventueel een triootje. We hebben die fantasie samen al heel lang en we zijn ook allebei bisexueel.
Hete Ondeugendstelletje van 33 uit Hengelo, Overijssel zoekt sex contact
Vvlolletje (38)
★★★★☆
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?
De scheiding heeft de nodige sporen achter gelaten bij me en hoop ze snel te kunnen vergeten. Wie weet ben jij het die me weer het fijne van het leven laat inzien en we smoorverliefd worden op elkaar.
Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
Ik voel mijn tepels groeien als ik wat aandacht krijg van een knappe vent die maar wat graag met me het bed in duikt. Ik ben een geil sletje die het maar wat fijn vind om een lul in haar kontje te voelen.
In het begin van mijn relatie met mijn ex was echt alles rozengeur en manschijn maar na jaren zwakte dat steeds meer af. Gevolg was de scheiding, ene heftige periode waarbij ik het erg zwaar had. Ben daar gelukkig overheen en kijk weer uit naar de man die mij een lief berichtje stuurt.