Gratis Aanmelden

Milfje Annetje zoekt dating

Annetje (35)

Iedereen ziet mij altijd alleen als een heel vrolijke meid maar schijn bedriegt soms. Achter die leuke lach schuilt ook soms een eenzaam persoon, Ondanks dat ik in een relatie zit voel ik me vaak alleen, hij heeft alleen nog maar oog voor zijn hobby en dat ben ik dus al lang niet meer blijkbaar.

Maak contact met haar
  1. Naam: Annetje
  2. Leeftijd: 35 Jaar
  3. Woonplaats: Boxtel
  4. Provincie: Noord-Brabant
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 175-180 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: Anders
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Milfje Annetje van 35 uit Boxtel, Noord-Brabant zoekt dating
Aquadrie (37)
★★★★☆
Ik ben ik, best pittig maar kan op zijn tijd ook best lief zijn hoor, val op leuke, eerlijke mannen die mij goed behandelen, dan krijg je het dubbel en dwars terug. Ik ben opzoek naar een leuke date, waarbij alles kan en niks moet! Ik heb een vechtscheiding met mijn ex gehad, dus ben best gebroken en absoluut niet toe aan een nieuwe relatie direct, wil eerst genieten en tijd nemen voor elkaar. Ik ben niet veeleisend, makkelijk in de omgang, en hou ervan als we elkaar vrijheid kunnen geven, heb een hekel me telkens te moeten verantwoorden als er iets is.
Mama Aquadrie zoekt dating
Lazzy (37)
★★★★★
Al jong gescheiden en dat heeft zeker zijn voordelen. Ik heb een kindje maar die gaat om het andere weekend naar zijn vader en dan kan kan ik los gaan. En dat ga ik zeker doen! Ik ga sex in het hele huis hebben. Slaapkamer, keuken, woonkamer, echt overal! Doe je mee?
Geile Lazzy zoekt man
Tattoobabs (39)
★★★★☆
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Dame Tattoobabs zoekt sex contact
Deerne (37)
★★★★☆
De scheiding heeft de nodige sporen achter gelaten bij me en hoop ze snel te kunnen vergeten. Wie weet ben jij het die me weer het fijne van het leven laat inzien en we smoorverliefd worden op elkaar.
Milf Deerne zoekt neuk date
loeshier (40)
★★★★☆
in de natuur voel ik me vrij, bezoek regelmatig nudisten stranden, campings maar ga ook graag naar een parenclub..
Dame Loeshier zoekt relatie
Lekkertje1985 (37)
★★★★★
Ik ben een gescheiden vrouw met 2 kinderen die opzoek is naar wat meer spanning in mijn leven.
Gescheiden Lekkertje198 zoekt dating
Neske
★★★★★★★★★☆
Ik zoek een stucadoor voor een kleine kamer. Ik zit nogal krap de laatste tijd, dus ik ben bereid de vergoeding te doen in natura als je dat OK vindt..
Stuccen (Klus van 3 uur)
Annelin
★★★★★★★★★★
Kan iemand een schutting schot vastzetten voor mij? Gewoon een paar schroefjes denk ik, maar ik heb geen gereedschap. Wel mag je na afloop even met mijn eigen "gereedschap" spelen...
Timmerklus (Klus van 1 uur)
IJda
★★★★★★★★★★
Ik zit hier met en kapotte wasmachine en ik heb niet echt de middelen om zo\'n dure reparateur in te schakelen. Misschien dat iemand me kan helpen in ruil voor wat seks?
Wasmachine repareren (Klus van 1 uur)
Emmelie
★★★★★★★★★★
Hi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..
Afval Weggooien (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten