Nu ik weer single ben en bijna elke avond thuis zit komen de muren op me af. Ik zou graag weer een levensgezel willen hebben en hoop hier de man hier te treffen die een relatie met mij wel ziet zitten.
Leuke spontane dame, heb geen moeite met het alleen zijn. Maar verlangt toch weer naar de warmte en gezelligheid van een partner. Want uiteindelijk is dat toch wat we allemaal willen!?
Kleine kinderen worden groot dus mama krijgt meer tijd, die tijd wil ik graag besteden aan of met een maatje in mijn leven. Ik merk dat ik daar echt weer aan toe ben.
Ik ben best wel lang nu alleen. Maar het is alleen niet zo leuk. Ben jij wel eens alleen uit eten geweest. Nou ik ben laatst geweest en ik doe het nooit meer!