Gratis Aanmelden

Vrouw Adiva zoekt relatie

Adiva (50)

Lieve, eerlijke, romantische man gezocht die mij in de watten wilt leggen. Ik heb een rot ervaring achter de rug en hoop echt weer iets moois te beleven.

Maak contact met haar
  1. Naam: Adiva
  2. Leeftijd: 50 Jaar
  3. Woonplaats: Stede Broec
  4. Provincie: Noord-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Opleiding: Anders
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Ja
  14. Roken: Ja
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Vrouw Adiva van 50 uit Stede Broec, Noord-Holland zoekt relatie
Linnlo (47)
★★★★☆
Hoi, Linn is de naam en men noemt mij ook wel eens knuffel Linn. De hele dag door kan ik wel knuffelen, nu zoek ik alleen nog mijn knuffelbeertje.
Milfje Linnlo zoekt jongen
Ikbenleuk (49)
★★★★☆
Soms een beetje gek, maar ook serieus.
Rijpe Ikbenleuk zoekt sex contact
Durfjehet (48)
★★★★★
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
Effei (47)
★★★★★
Net als ieder ander ben ik hier niet voor niet. Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan immers. Heb een leuk huisje, kinderen worden ouder en ik ben toe aan een leuke man. Wie weet wil ik mij er zelfs wel aan binden.
Vrouw Effei zoekt jongen
Brechje (49)
★★★★☆
Na drie jaar single te zijn geweest heb ik het daar wel mee gehad, ik woon in een veel te groot huis voor mij alleen en alleen in dat grote bed duiken elke avond staat me ook steeds meer tegen!
Dame Brechje zoekt sexdating
Lonnex (48)
★★★★☆
Ik ben niet perfect, ik ben maar gewoon normaal maar ik zou mij zo graag een gewilde vrouw willen voelen.
Gescheiden Lonnex zoekt dating
Elisabeth
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die mijn fietsband kan plakken en die ik in ruil daarvoor kan afzuigen.. Vraag me niet waarom, maar dit is wat ik aanbied. Geen vragen, gewoon zeggen of je komt of niet..
Fietsband plakken (Klus van half uur)
Ellinoor
★★★★★★★★★★
Ik heb een terras van 21m2 wat bedekt is onder een laag vuil die ik zomaar niet weg krijg. Mijn vraag is of iemand me daarbij kan helpen in ruil voor een vrijpartij na afloop.
Terras schoonmaken (Klus van 2 uur)
Jansje
★★★★★★★★★☆
Ik heb vorige maand mijn arm gebroken en ik mag nog niet te veel tillen, dus ik zoek eigenlijk iemand die mij kan helpen... Ik kan niet anders dan je in natura betalen.
Objecten transporteren (Klus van 2 uur)
Stephanie
★★★★★★★★★★
Hoi hoi, ik ben op zoek naar een huiswerk begeleider voor mijn twee kinderen van 12 en 14 jaar. Ik vergoed je slechts in natura op regelmatige basis. Omgeving Zuid-Holland.
Huiswerk begeleiding (Klus van 4 uur)
© 2026 Straks Daten