Ik, jij Wij? Misschien kan dat zomaar zijn als er een klik is. Het begint met een gesprek en dan zien we verder..Ik ben gezellig en ongebonden. Ik hou van humor. Hopelijk ben ik die gene die jij zoekt!
Moeder Ringelsingel van 48 uit Gent, Oost-vlaanderen zoekt sex
Adilahxxx (47)
★★★★★
Sinds mijn scheiding heb ik het vrije leven weer ontdekt. Kinderen hebben wij niet dus ik hoef met niemand meer rekening te houden als ik weg wil gaan. Al zou ik een hele nacht weg blijven, het maakt allemaal niet uit. Maar in je eentje ga je natuurlijk niet snel weg en ik wil ook niet altijd mijn vriendinnen lastig vallen want die hebben allemaal nog een relatie.
Hallo! Ik zoek leuke en vooral spannende dates. Ben niet de jongste en de strakste meer maar dat neemt niet weg dat we het niet leuk kunnen hebben samen. Mijn kinderen zijn al uit huis kan dus prima ontvangen, verplaatsen is echt ook geen enkel probleem.Als het je leuk lijkt om kennis met mij te maken dan hoor ik het wel.
Nu al weer 3 jaar gescheiden, en hoop een maatje te vinden, om gezelligheid mee te kunnen delen.
Ik ben niet ongelukkig, heb verder alles wel op de rit.
Alles begint met een eerste indruk, vriendschap.
Ik verzorg mij goed, kleed mij modern casual,trendy,zakelijk.
Ook ben ik rustig van aard, eerlijk en trouw, en kan slecht tegen pushen dwang of gemanipuleerd te worden.
Leuke spontane dame, heb geen moeite met het alleen zijn. Maar verlangt toch weer naar de warmte en gezelligheid van een partner. Want uiteindelijk is dat toch wat we allemaal willen!?