Ik ben Kim en zoek een leuke man om samen gezellig een avondje te ontspannen. Ik ben al eeuwen niet uiteten geweest en in mijn eentje uit eten gaan is ook maar niks..
Een beetje aandacht is wat ik heerlijk vind om te hebben. Helaas heb ik dat niet meer, mijn ex man vond een jongere vrouw veel leuker. Wie weet vind ik hier de man die met mij een klik heeft.
We worden er niet jonger op maar om nou geen seks meer te hebben, dat kan echt niet hoor. Daarom zoek ik zo snel mogelijk een lekkertje waar ik mee mag stoeien.
Sinds mijn scheiding voel ik mij als herboren, eindelijk kan ik weer doen en laten wat ik zelf wil. Wat ik wil is leuke avonturen beleven, niet in mijn eentje, ik hoop daarvoor iemand te vinden. Zal wel eerlijk zijn, ik ben ook een huismus, van gezellige avonden thuis kan ik ook blij worden.
Alleen serieuze mannen reageren graag, aan een one night stand ben ik niet op zoek, daarvoor pluk ik wel een man uit de kroeg als dat nodig is. Wil een relatie aangaan met een lieve man die een mooi karakter heeft.