Verveelde huisvrouw is toe aan wat heerlijke spanning in haar leven. Ik fantaseer over rollenspellen en wil die met jou gaan beleven, ik als jouw sexy secretaresse of de stoute schooljuf.
Soms denk ik wel eens was ik maar later geboren. Als ik nu kijk wat er allemaal mogelijk is en onder normaal wordt verstaan dan had ik het veel makkelijke en misschien wel leuker als vroeger.
Echt veel wensen heb ik niet maar ik wil er wel een gezellige tijd van maken met elkaar en ik ben niet op zoek naar een eendagsvlieg maar iemand om vaker iets meet te gaan doen. Uiterlijk is niet het belangrijkste, een goed karakter wel.
Na mijn scheiding heb ik goed in een dip gezeten, ik had er zelfs professionele hulp bij nodig. Gelukkig heb ik deze rugzak van mij af kunnen gooien. Aan alles voel ik dat ik er aan toe ben om een nieuwe weg in te slaan. Welke weg dat gaat worden zie ik wel, als het maar leuk en gezellig is.