Hallo! Leuk dat je langskomt. Blijkbaar doet mijn foto wel iets met je? Als je graag contact wil mag je mij steeds aanspreken, ik bijt zelden hihi. Wat ik zoek? Ben ik zelf nog niet aan uit. Eerst en vooral genot. Xxx
Geile Missjemie van 24 uit Leiden, Zuid-Holland zoekt jongen
Magda (49)
★★★★☆
Ik ben een jonge gescheiden moeder met de zorg van 2 kinderen die ook wel naar hun vader gaan. Over mijn ex zeg ik niks omdat ik er redelijk mee door een deur kan. Als mijn kinderen weg zijn zet ik de bloemetjes buiten maar nu kom ik nog alleen thuis en dat wil ik graag veranderen.
Soms kan ik wat bruut uit mijn woorden komen maar het is zeker niet zo dat ik het negatief bedoel. Ik ben inmiddels vijf jaar gescheiden en zou het erg fijn vinden om een man te leren kennen die meer dan een vriend voor me is.
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig
is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was.
Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse
pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden.
Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
Toe aan nieuwe ervaringen in mijn leven, altijd normale standaard sex gehad, maar nooit eens lekker buiten of speeltjes erbij nemen, zulke dingen en oh wat verlang ik daar naar.
Als je mij toch aan de rand van het zwembad ziet hangen wil je er toch naast komen? Gezellig wat kletsen, wat klieren in het water dus wat houdt je tegen?
Ik ben een vrouw die er alles aan doet om jong te blijven. Ik ben dan ook erg trots op mijn lichaam en wil dat graag delen met een leuke man, verder moet hij het kunnen waarderen al die moeite die ik doe om er zo uit te zien.