Gratis Aanmelden

Vrouw Annemiekex zoekt contact

Annemiekex (28)

Ik zie er misschien lief uit, maar ik kan ook heel stout zijn. Ik zoek iemand die de stoute kant in me naar boven haalt en samen met mij nieuwe dingen wil doen en proberen. Wiet weet waar we samen op kunnen komen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Annemiekex
  2. Leeftijd: 28 Jaar
  3. Woonplaats: Utrecht
  4. Provincie: Utrecht
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Vrouw Annemiekex van 28 uit Utrecht, Utrecht zoekt contact
Sweeting (49)
★★★★★
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke man. Liefst een normale, verzorgde man die begrijpt dat seks belangrijk is in het leven. Als je dus boven de 40 bent en geen zin meer in lekkere seks hebt hoef je niet te reageren.
Moeder Sweeting zoekt sex
Sildie (49)
★★★★★
Ik zal niet de jongste zijn hier maar weet wel dat ik iedere man weet te verwennen, van jong tot oud. Een lieverd is die ik wil leren kennen, iemand die mij ook een heerlijke nacht kan bezorgen.
Dame Sildie zoekt man
Tijgerinnetje (48)
★★★★☆
Niet bang worden van mijn naam, ik grom niet. Maar ik kan jou niet beloven om mijn nagels niet in jou te zetten als wij bezig zijn..
Mama Tijgerinnetj zoekt neuk date
Eenzamelisann (47)
★★★★☆
Dilemma: Stel je hebt een leuk huisje, een baan, een leuk tuintje, veel vriendinnen, hobby's. je zit goed in je vel. Je vind het heerlijk om thuis te zijn, uitgaan met vrienden, in je tuin wroeten/zitten. Kortom je hebt alles goed voor elkaar. Dan bedenk je dat je toch iets mist. Je mist geknuffel, genot, gezelligheid, passie, sex eigenlijk alles...Ok dan ga je toch op zoek naar een man? Zou je denken he? Dan komen die gedachtes in je hoofd. Ja maar wil ik dat wel? Ik wil namelijk helemaal niet meer vast zitten aan een man, wil gewoon me gang kunnen gaan..
Gescheiden Eenzamelisan zoekt sexdate
DaisyDuck (49)
★★★★☆
Wie had ooit gedacht dat ik hier ooit zou staan. Nadat mijn man me bedroog en verliet voor zijn jongere secretaresse en ik nu al 2 jaar alleen ben. Tijd voor wat nieuws dus.
Vrouw DaisyDuck zoekt contact
Belaze (48)
★★★★★
Ik was zo verveeld dat ik nu al 2 vreemde talen spreek.
Gescheiden Belaze zoekt sexdate
Boutaina
★★★★★★★★★☆
Zou iemand zo vriendelijk wille zijn om de goten rondom mijn huis te ontdoen van alle bladeren? En dan mijn lichaam accepteert als vergoeding...
Goot schoonmaken (Klus van 2 uur)
Stacy
★★★★★★★★★☆
Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
Wasmachine repareren (Klus van 1 uur)
Noanne
★★★★★★★★★★
Mijn kachel moet echt schoongemaakt worden, want ik durf hem niet meer aan te steken. Wie kan mij binnenkort helpen? En wie hoeft er geen geld voor, maar accepteert mijn lichaam?
Kachel schoonmaken (Klus van 1 uur)
Adriaantje
★★★★★★★★★☆
Ik heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..
Onkruid wieden (Klus van 2 uur)
© 2025 Straks Daten