Ik zie er misschien lief uit, maar ik kan ook heel stout zijn. Ik zoek iemand die de stoute kant in me naar boven haalt en samen met mij nieuwe dingen wil doen en proberen. Wiet weet waar we samen op kunnen komen.
Vrouw Annemiekex van 28 uit Utrecht, Utrecht zoekt contact
Lexieta (48)
★★★★☆
Mooi, lief en een beetje avontuurlijk, dat ben ik ten voeten uit. Zoek een man die ook zo in elkaar zit en dat we samen lang mogen genieten van de avonturen die we met elkaar gaan doormaken en natuurlijk van de liefde.
Mijn stoute schoenen hebben al veel te lang in de kast gestaan dus tijd om er eens werk van te maken. Sinds ik gescheiden ben ga ik niet meer op stap en heb ik niet echt meer genoten van de dingen die ik graag doe. Toch ben ik zeker dat die ene lieve man dit nu aan het lezen is en al zin heeft mij beter te leren kennen.
Nu al weer 3 jaar gescheiden, en hoop een maatje te vinden, om gezelligheid mee te kunnen delen.
Ik ben niet ongelukkig, heb verder alles wel op de rit.
Alles begint met een eerste indruk, vriendschap.
Ik verzorg mij goed, kleed mij modern casual,trendy,zakelijk.
Ook ben ik rustig van aard, eerlijk en trouw, en kan slecht tegen pushen dwang of gemanipuleerd te worden.
Het lukt me maar niet om een man aan de haak te slaan, wel heb ik wat lovers gehad maar dat is niets geworden. Ik zal wel niet geschikt zijn voor een relatie dus nu wil ik een sex relatie met een lekkere kerel die mij alle hoeken van de kamer laat zien.
Ik ben niet op zoek naar seks ik ben op zoek naar liefde, seks gaat maar een paar centimeter diep en ik wil dieper. Meer beleven en mezelf meer kunnen geven dan ooit tevoren. Mijn verleden is het verleden en wil ik niet meer aan denken. Ik wil met jou naar de toekomst en kijken wat we samen allemaal kunnen beleven.
Ik ben een lieve, zorgzame jonge dame die het alleen zijn zat is. Ik houd erg van gezelligheid. Ga er graag op uit, maar een weekendje thuis zitten vind ik ook heerlijk.