Denken aan seks is leuk, alleen is het minder fijn als je niemand hebt waar mee je het kan uitvoeren. Ik ben overal wel voor in, en ik hou van het verwennen van een man. Wie heeft er zin?
Geile LeClaire van 25 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt relatie
Zuster (48)
★★★★☆
Mag ik je heel diep kussen en kijken of ik je je adem kan ontnemen? Ik ben in het bezit van een reanimatie diploma en kan je wel weer helpen als het fout dreigt te gaan. Of mag ik verdrinken in jouw ogen?
Na mijn scheiding heb ik goed in een dip gezeten, ik had er zelfs professionele hulp bij nodig. Gelukkig heb ik deze rugzak van mij af kunnen gooien. Aan alles voel ik dat ik er aan toe ben om een nieuwe weg in te slaan. Welke weg dat gaat worden zie ik wel, als het maar leuk en gezellig is.
Ik denk dat ik best wel mannen aantrek als ze me zo zien. Helaas kan ik mijn vriend daar niet bij scharen hij vermaakt zich liever met zijn vrienden of auto's en heeft voor mij bijna geen tijd meer over!
Ik ben al een tijdje gescheiden maar kan het alleen zijn niet gewoon worden. Die leegte vind ik verschrikkelijk en zou best iemand om mij heen willen. Een gezellig glaasje drinken en eens een goed gesprek.
een echte levensgenieter zo kan ik mezelf het beste omschrijven. Een lekker etentje, op stap gaan of gewoon genieten van een lekker glaasje. Het liefste zou ik dan ook een man leren kennen die zich een beetje in mij terug vind.