Gratis Aanmelden

Milfje Kerrywil zoekt relatie

Kerrywil (39)

Na een paar slechte dates hoop ik nu eens geluk te hebben. Mijn man is een oude zak die niets meer klaar maakt. Heeft ook niet zoveel zin meer, maar ik ga natuurlijk niet zonder zitten. Alleen heb ik echt nog geen man gevonden die me eens een goede beurt kan geven en dat ik verzadigd achter blijf. Waarom toch niet?

Maak contact met haar
  1. Naam: Kerrywil
  2. Leeftijd: 39 Jaar
  3. Woonplaats: Wassenaar
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Milfje Kerrywil van 39 uit Wassenaar, Zuid-Holland zoekt relatie
Eenzamelisann (47)
★★★★★
Dilemma: Stel je hebt een leuk huisje, een baan, een leuk tuintje, veel vriendinnen, hobby's. je zit goed in je vel. Je vind het heerlijk om thuis te zijn, uitgaan met vrienden, in je tuin wroeten/zitten. Kortom je hebt alles goed voor elkaar. Dan bedenk je dat je toch iets mist. Je mist geknuffel, genot, gezelligheid, passie, sex eigenlijk alles...Ok dan ga je toch op zoek naar een man? Zou je denken he? Dan komen die gedachtes in je hoofd. Ja maar wil ik dat wel? Ik wil namelijk helemaal niet meer vast zitten aan een man, wil gewoon me gang kunnen gaan..
Gescheiden Eenzamelisan zoekt sexdate
Kusjjex (49)
★★★★☆
Ik zoek een oprechte, spontane man met humor, iemand die samen wat leuks wil doen;)
Vrouw Kusjjex zoekt contact
Eliza11881 (47)
★★★★★
We worden er niet jonger op maar om nou geen seks meer te hebben, dat kan echt niet hoor. Daarom zoek ik zo snel mogelijk een lekkertje waar ik mee mag stoeien.
Milf Eliza11881 zoekt sexdate
OhwilX (49)
★★★★★
Ik hou er wel van, kom je bij me langs?
Hete OhwilX zoekt jongen
Miessmies (49)
★★★★★
Ben het alleen zijn meer dan zat..Ik wil weer genieten van het leven! Plezier voor twee dus doe je met me mee?
Milf Miessmies zoekt neuk date
leukenzo (49)
★★★★☆
Leuk om hier iemand te ontmoeten en leuke dingen mee te doen. Elkaar leren kennen en dan wat leuks ondernemen. Ben zelf een ondernemende, ondeugende vrouw die van flirten houd
Gescheiden Leukenzo zoekt contact
Marretje
★★★★★★★★★☆
Ik kan wel wat hulp gebruiken bij het schilderen van het plafond van mijn woonkamer. Ik kan je helaas niet met euro\'s betalen, maar wel met mijn lichaam..
Plafond schilderen (Klus van 2 uur)
Heiltje
★★★★★★★★★☆
Is hier iemand aanwezig die zin heeft om bij mij thuis een muur te krabben? Het is niet moeilijk, maar wel vervelend werk. Dus ik zal je er een mooie beloning voor geven.. In natura.
Behang weghalen (Klus van 3 uur)
Franske
★★★★★★★★★★
Ik heb drie kinderen die allemaal een enorme puinhoop hebben gemaakt in hun kamers en ik weet niet meer hoe ik dit moet organiseren. Ik heb dringend hulp nodig!
Kamer opruimen (Klus van 3 uur)
Karlijn
★★★★★★★★★★
Ik krijg steeds een vervelende popup op mijn scherm. Ik word er helemaal gek van. Ergens een nerd aanwezig die dat kan oplossen en van grote borsten houdt?
Computer probleem oplossen (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten