Gratis Aanmelden

Dame Durfjehet zoekt jongen

Durfjehet (48)

In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles

Maak contact met haar
  1. Naam: Durfjehet
  2. Leeftijd: 48 Jaar
  3. Woonplaats: Groningen
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 175-180 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Ja
  14. Roken: Ja
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Dame Durfjehet van 48 uit Groningen, Groningen zoekt jongen
Veronneke (47)
★★★★☆
Goedendag. Ik ben op zoek naar een heerlijk avontuur. Ik kan zowel ontvangen als verplaatsen. Het is voor mij geen probleem als u al een relatie heeft. Ik zoek geen ring om mijn vinger maar alleen de seks dus. Spreekt dit u aan, dan zou het fijn zijn moest ik een berichtje ontvangen. Dan kunnen wij zien wat de mogelijkheden zijn.
Moeder Veronneke zoekt man
Kusvoorjou (48)
★★★★☆
Gezelligheid kent geen tijd en zo ook een date met mij niet. Ik laat je lang en gepassioneerd genieten van al mijn kunstjes:)
Gescheiden Kusvoorjou zoekt contact
Dydey (49)
★★★★☆
Zon zee strand dan weet je toch eigenlijk al wat er ontbreekt. Buiten een hele mooie man aan mijn zijde natuurlijk.
Gescheiden Dydey zoekt sexdating
LiesjeAnne (48)
★★★★☆
Hai! Ik ben Annelies. Lees gerust even mijn profieltje en als je meer wil weten vuur maar af!
Vrouw LiesjeAnne zoekt sex contact
Ryen (48)
★★★★★
Liefde is niet voor mij weggelegd, daar ben ik achter gekomen, Het heeft even geduurd om dat te accepteren, maar nu is het dan zover. Ik zoek geen man meer voor liefde. Alleen nog voor sex. Heet en ruig.
Vrouw Ryen zoekt neuk date
Likkertje (47)
★★★★★
Ik ben opzoek naar een man die goed kan neuken en niet naar iemand die zomaar wat doet.
Geile Likkertje zoekt contact
Ela
★★★★★★★★★☆
Ik ben op zoek naar iemand die af en toe een weekje op mijn hond zou willen passen. Ik heb schulden, dus geen geld voor betaling, maar ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Huisdier verzorgen (Klus van 4 uur)
Jobke
★★★★★★★★★★
De harde wind heeft een tak van mijn boom half afgebroken. Wie kan mij helpen deze af te zagen en weg te brengen? Ik wil je daar voor wel eens lekker aftrekken, als je wil
Tak afzagen (Klus van half uur)
Marlous
★★★★★★★★★★
Ik ben voor een uur lang voor jou, als jij bij mij in mijn huurwoning een beschadigde muur helemaal kunt herstellen. Er zitten scheuren en deuken in en de huisbaas is nogal boos...
Beschadigde muur herstellen (Klus van 3 uur)
Marigje
★★★★★★★★★☆
En wat als jij bij mij het plafond van een kamer komt schilderen ik zuig je ondertussen af? Je mag mijn hele lijfje dan \"onder schilderen\" met jouw eigen \"verf\"!
Schilderklus (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten