Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Milfje Bleueyes van 30 uit Mortsel, Antwerpen zoekt contact
Marscha (47)
★★★★☆
Wie wilt met mij de wereld van de sm en de bondage in duiken? Ik heb er nog niet veel van mogen meemaken maar ik vind het geweldig. Ik voel me zowel dominant als onderdanig, dus een switch zoals ze dat noemen.
ik ben een gewone vrouw zonder kapsones. kan soms wat verlegen zijn ( moet de kat ff uit de boom kijken).soms wat onzeker. ben een rustig persoon maar kan ook echt wel uit de band springen. en volgens anderen ben ik een lief en aardig mens .
Trouw niet voor je veertig bent. Ik kan je één ding zeggen, dat advies klopt. Ik heb dat wel gedaan en zie hier, ik ben gescheiden. Of ik ooit nog ga trouwen, weet ik niet. Laten we elkaar eerst rustig leren kennen, dan zien we wel waar het schip strandt.
Elke vrouw heeft wel een wel een spannende kant alleen moet je wel de juiste persoon zijn om dat naar boven brengen. Is er hier een man die mijn spannende kant wel wil leren kennen en verder wil uitdiepen, ik ben voor veel in en er is veel bespreekbaar.