Zoals ik mag geloven zie ik er niet verkeerd uit, tenminste dat zeggen mijn vrienden, alleen daar wil ik niet intiem mee zijn, daarom ben ik heel erg benieuwd hoe jij erover denkt. Daar heb ik namelijk veel meer aan.
Milfje Bleueyes van 30 uit Mortsel, Antwerpen zoekt contact
Tirza (48)
★★★★☆
Het lukt me maar niet om een man aan de haak te slaan, wel heb ik wat lovers gehad maar dat is niets geworden. Ik zal wel niet geschikt zijn voor een relatie dus nu wil ik een sex relatie met een lekkere kerel die mij alle hoeken van de kamer laat zien.
Nadat mijn man mij heeft laten zitten en ik alleen achterbleef met zoon, heb ik intimiteit op een laag pitje gezet. Omdat ik de zorg voor mijn zoon alleen had heb ik niet gedate, sla nu dus weer een hele nieuwe weg in en heb er weer zin in.
ik wil graag eens met iemand een erotisch avontuur hebben, voornamelijk tedere seks vind ik zo lekker en kan ik erg van genieten. Als jij denkt dat je met mij dat waar kan maken, aarzel dan niet en help mijn verlangens onder bedwang te krijgen.
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig
is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was.
Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse
pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden.
Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
Sinds mijn scheiding voel ik mij als herboren, eindelijk kan ik weer doen en laten wat ik zelf wil. Wat ik wil is leuke avonturen beleven, niet in mijn eentje, ik hoop daarvoor iemand te vinden. Zal wel eerlijk zijn, ik ben ook een huismus, van gezellige avonden thuis kan ik ook blij worden.
Ik kan wel stellen dat ik niet helemaal ben zoals andere dames van mijn leeftijd, ik wil altijd net wat anders, net even wat meer.. Ben jij wat ik zoek?