Waar moet ik beginnen. Ik weet niet eens waar dit gaat eindigen. Ik hou namelijk erg van lezen, schilderen, wandelen en Yoga en ik hoop jij natuurlijk ook.
Gescheiden AafkeBos van 59 uit Heerenveen, Friesland zoekt jongen
Latexlove (49)
★★★★★
Wat denk jij van een beetje kinky sex en kinky kleding? Ik ben dol op latex, heb een heleboel speeltjes liggen oa handboeien of een zweepje, vrijwel alles is mogelijk als je er maar voor openstaat.
Lekker snoepje zoekt een leuke man voor een opwindend avontuur. Ben wel benieuwd wat jou avontuur gaat worden, en jij die van mij? Zal een tip geven, massage.
Misschien ben ik er wel klaar voor om mij te binden, dat gevoel heb ik lange tijd niet gehad maar ik merk dat ik er echt aan toe ben. Ik wordt immers ook ouder en ben mij er van bewust dat het leuk en fijn kan zijn als je ook dingen samen kan doen.
Natuurlijk ben ik niet meer de aller jongste maar dat zegt helemaal niks. Ik ben nog steeds zo geil als vroeger en krijg er nooit genoeg van. Nu nog een leuke man vinden.
De scheiding heeft er bij mij ingehakt, voel me bedrogen en misbruikt. Al mijn spulletjes heeft hij opgeëist en grotendeels ook nog gekregen. Woest was ik maar wil dat verhaal snel achter me laten en me concentreren op de man die me liefde kan geven.