Ik woon samen met een leuke vent, maar die vent is vaak op reis voor zijn werk. Dan mis ik de seks en dan loop ik tegen de muren op. Ik wil nu wel een vast seksmaatje voor de periode dat mijn vriend voor zijn werk op reis is.
Gescheiden Lisette van 33 uit Emmen, Drenthe zoekt relatie
Gynnie (49)
★★★★★
Ben nog al onzeker geworden na wat ik allemaal heb meegemaakt de afgelopen jaren. Ik weet het als je naar mijn foto's kijkt lijkt het niet zo maar diep van binnen ben ik vaak onzeker. Dus ik zoek een leuk persoon die eens iets wil ondernemen.
Sinds ik gescheiden ben is het alsof ik in mijn tweede jeugd kom. Ik hou van verleiden en heb wel oog voor knappe mannen. Hier heb ik ook al heel knappe mannen zien passeren maar durf nog niet de eerste stap te zetten.
Getrouwd geweest, huisje, tuintje, boompje,.... Ik heb het allemaal gehad en eerlijk? Op een bepaald moment had ik er genoeg van om vast te zitten in dat saaie leventje. Ik heb het heft in eigen handen genomen en kan mezelf nu een gelukkige zelfstandige vrouw noemen. Het enige wat ontbreekt is iemand waarbij ik toch af en toe eens terecht kan voor de nodige affectie. Want ook al is mijn leven nu bijna perfect, een vrouw heeft toch ook nog steeds haar behoeftes.
Nadat ik gescheiden ben, ben ik in een soort gemeenschap gaan wonen. Het bevalt me daar heel erg goed, altijd gezelschap, heel fijn is dat. Maar wat ik daar wel mis, is een flinke pot sex. Die heb ik al een tijdje niet gehad, dus als je je geroepen voelt een dame in nood te helpen, laat dan wat van je horen.
Wie wilt met mij de wereld van de sm en de bondage in duiken? Ik heb er nog niet veel van mogen meemaken maar ik vind het geweldig. Ik voel me zowel dominant als onderdanig, dus een switch zoals ze dat noemen.
Na mijn scheiding heb ik goed in een dip gezeten, ik had er zelfs professionele hulp bij nodig. Gelukkig heb ik deze rugzak van mij af kunnen gooien. Aan alles voel ik dat ik er aan toe ben om een nieuwe weg in te slaan. Welke weg dat gaat worden zie ik wel, als het maar leuk en gezellig is.