Ik woon samen met een leuke vent, maar die vent is vaak op reis voor zijn werk. Dan mis ik de seks en dan loop ik tegen de muren op. Ik wil nu wel een vast seksmaatje voor de periode dat mijn vriend voor zijn werk op reis is.
Ik zou het zo geil vinden eens goed tussen mijn tieten geneukt te worden door een heerlijke man met een gigantische pik, iemand die veel spuit en mij daarna helemaal onderspuit, ook in mijn gezicht!
Ik zou het heel vervelend vinden wanneer je alleen maar interesse zou hebben in mijn D cup. Ik heb namelijk heel veel meer te bieden als het op het gebied van sex komt.
Lekker snoepje zoekt een leuke man voor een opwindend avontuur. Ben wel benieuwd wat jou avontuur gaat worden, en jij die van mij? Zal een tip geven, massage.
Naar het schijnt zijn hier heel leuke mannen en dat wil ik nu wel eens zien. Mijn vriendin heeft er toch een heel leuke vriend aan overgehouden. Zelf ben ik al een tijdje gescheiden en zou wel terug een man in mijn leven willen toelaten.
Nu al weer 3 jaar gescheiden, en hoop een maatje te vinden, om gezelligheid mee te kunnen delen.
Ik ben niet ongelukkig, heb verder alles wel op de rit.
Alles begint met een eerste indruk, vriendschap.
Ik verzorg mij goed, kleed mij modern casual,trendy,zakelijk.
Ook ben ik rustig van aard, eerlijk en trouw, en kan slecht tegen pushen dwang of gemanipuleerd te worden.