Ik woon samen met een leuke vent, maar die vent is vaak op reis voor zijn werk. Dan mis ik de seks en dan loop ik tegen de muren op. Ik wil nu wel een vast seksmaatje voor de periode dat mijn vriend voor zijn werk op reis is.
Gescheiden Lisette van 33 uit Emmen, Drenthe zoekt relatie
Gescheidenlot (47)
★★★★☆
Ik ben best wel lang nu alleen. Maar het is alleen niet zo leuk. Ben jij wel eens alleen uit eten geweest. Nou ik ben laatst geweest en ik doe het nooit meer!
Doordat ik niet al teveel tijd heb om op zoek te gaan naar een man, probeer ik het toch eens via deze weg. Ik ben spontaan, lief, betrouwbaar, heb een goede vaste baan, eigen woning, geen kids. Toe aan een man in mijn leven.
Mijn lichaam is goddelijk, mijn karakter heel lief en verwennen van een man is waar ik een ster in ben. Als je een keer wil meemaken wat ik allemaal kan in bed dan wil ik je graag leren kennen.
Ik ben een gevoelige vrouw die direct aanvoelt of iemand het meent wat hij zegt. Al een tijdlang ben ik alleen, kinderen heb ik niet en kijk vol verwachting uit naar de man die mij een leuke vrouw vind.
Ben alles behalve braaf...Ik had een tijdje een vaste sexvriend maar die is uit mijn leven verdwenen, lang verhaal. Om het even snel en simpel te zeggen zoek ik een nieuwe buddy..