Ik woon samen met een leuke vent, maar die vent is vaak op reis voor zijn werk. Dan mis ik de seks en dan loop ik tegen de muren op. Ik wil nu wel een vast seksmaatje voor de periode dat mijn vriend voor zijn werk op reis is.
Gescheiden Lisette van 33 uit Emmen, Drenthe zoekt relatie
WarmbloedigeLia (48)
★★★★☆
Ik hoop dat ik er een beetje aantrekkelijk voor je uitzie, de kans dat er dan iemand reageert is dan een stuk groter. Inmiddels ben ik drie jaar gescheiden en naarstig opzoek naar de man die ook een nieuwe partner zoekt.
Laatst zag ik een reclame op de televisie, over nieuwe kansen nemen in het leven. Ik ben van mezelf wat verlegen, maar ik hoop dat online contact me beter af gaat en me de kans geeft echt iets leuks met iemand om te bouwen.
Zoekt gezellige en nette man om een fijne relatie mee aan te gaan. Ben een lange tijd gescheiden en wil eerst kijken of ik een serieuze nette man kan aantreffen.
Wil in mijn vrije tijd lekker ontspannen en wil dat graag doen met een leuke man. maar dan moet hij wel lekker los zijn niet zo stijve hark, daarvan zie ik er per dag al genoeg rondlopen.
Mijn billen ik ben er zo trots op dat ik ze nog heb op mijn leeftijd, vol en lekker rond. Stel dat ik voor je zou staan met mijn kontje naar je toe, en enkel een klein stringetje aan. Hoe gek zou ik je daarmee wel niet maken?
Doe je niet anders voor dan dat jij bent maar wees jezelf.. Dat is mijn motto!! Ik zoek een man die net als ik op zoek is naar spanning en plezier en geen masker op zet want ik kijk daar zo doorheen. We zien vanzelf wel of er een klik is, zo niet gaan wij allebei weer onze eigen weg.