Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.