Vaak word ik nagekeken op straat, zal eerlijk zijn, het doet mij goed, een teken dat ik goed in de markt lig. Enige wat niet goed gaat is de man vinden voor een relatie, maar ik heb er goede hoop op dat dit ook gaat lukken.
Vrouw NelNelleke van 45 uit Heusden, Noord-Brabant zoekt man
Keirinne (46)
★★★★☆
Heel erg benieuwd ben ik wie er allemaal een berichtje gaat sturen naar mij. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen en zie er volgens mij best leuk uit. Lijkt me dat ik best wel veel lieve reacties krijg van mannen die serieus een relatie met me willen aangaan.
Gescheiden omdat het niet werkte tussen ons. De sex was wel heel goed en soms doen we het nog wel eens met elkaar. We experimenteren graag en waarom zouden we dat dan niet samen doen? We willen er wel eens een man bij, die ons allebei wil verwennen. Zou jij daar wel oren naar hebben?
Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.