Vaak word ik nagekeken op straat, zal eerlijk zijn, het doet mij goed, een teken dat ik goed in de markt lig. Enige wat niet goed gaat is de man vinden voor een relatie, maar ik heb er goede hoop op dat dit ook gaat lukken.
Vrouw NelNelleke van 45 uit Heusden, Noord-Brabant zoekt man
Pilhar (46)
★★★★★
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Een warm mannenlichaam tegen me aan is waar ik naar uitkijk. Ik wil je handen over mijn lichaam voelen glijden en dat ze mijn gevoelige plekjes een heerlijke massage geven.
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.