Vaak word ik nagekeken op straat, zal eerlijk zijn, het doet mij goed, een teken dat ik goed in de markt lig. Enige wat niet goed gaat is de man vinden voor een relatie, maar ik heb er goede hoop op dat dit ook gaat lukken.
Vrouw NelNelleke van 45 uit Heusden, Noord-Brabant zoekt man
Almile (44)
★★★★☆
Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Een Rubensvrouw noem ik mijzelf, ik ben er trots op, ik weet dat een mager figuur mij onaantrekkelijk maakt. Omdat ik zo lekker in mijn vel zit en trots ben op mijn lijf kan ik ongeremd genieten van heerlijke seks, ik maak mij niet druk om een vetlaagje hier of daar. Seks is voor mij genieten op een pure manier vol lust, maar ook met respect naar elkaar.
Je bent op zoek naar genot, verder heb je geen verwachtingen maar niet teveel taboes want ik ben zeer open minded. Het mag eenmalig zijn of voor vaker, ik vind het allemaal prima, als je maar snel tijd hebt!
Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?