Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.
Tegenwoordig kijken mannen alleen naar die slanke knappe dames. Ik ben dat misschien niet maar heb toch ook heel wat meer te bieden. Ik ben lief, teder en vooral eerlijk.
Ik zoek een solide man, een man die een stootje kan hebben. Mijn leven is niet over rozen gegaan en heb het nodige meegemaakt, Ik hoop dat je me leuk vind en wel ziet zitten als partner.
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
Waar ik fan van ben is om zwoele, romantische avonden door te brengen met de man die mij zijn liefde verklaart. Helaas heb ik die man nog niet gevonden ne hoop hem snel te leren kennen.