Moeder Angescheiden van 46 uit Noordwijk, Zuid-Holland zoekt sexdating
Nevinsingle (44)
★★★★★
Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Hoe groot je gereedschap in je broek is, is voor mij best wel belangrijk. Ik hou van groot en mooi en als jij daar over beschikt dan wil ik heel erg graag met jou in contact komen.
Mijn leven is een beetje leeg nu ik weer single ben. Ik mis vooral het lichamelijke contact met een lieve en lekkere man. Ik wil graag die passie weer voelen en genieten van het feit dat ik een vrouw ben.