Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Milfje Beckyopzoek van 45 uit Hengelo, Overijssel zoekt neuk date
ZonnigeHolly (45)
★★★★☆
Mijn intuïtie laat me bijna nooit in de steek, ik had meteen door dat mijn ex me bedroog met een ander, de scheiding was dan ook snel geregeld. Nu, vier jaar later, zou ik graag weer een man willen leren kennen, iemand die betrouwbaar is, waar ik me goed bij voel en die me lief heeft.
Mijn leven heeft een hele nieuwe wending gekregen na mijn scheiding. Ik ben vrijer geworden, durf te doen wat ik leuk vind en zal ik je eens wat zeggen? Dat bevalt me heel erg goed! Daarom ga ik nu weer doen wat ik leuk vind en dat is een man vinden. Hier, op deze manier. Moet lukken, vind je ook niet?
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.