Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Milfje Beckyopzoek van 45 uit Hengelo, Overijssel zoekt neuk date
Theaater (45)
★★★★★
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.
Als 40 plusser zie ik er nog beeldig uit, vind ik zelf, hoop dat jij dat ook denkt en niet om me heen kunt om me te leren kennen. Samen een avondje uit om elkaar beter te leren kennen lijkt me leuk.
Je ziet het op mijn foto's ik ben nog net zo uitbundig als een aantal jaar geleden en dat zou ik ook altijd blijven. Want het maakt mij als persoon een open en vooral eerlijk mens. En zo een persoon zou ik ook graag naast mij willen hebben in het levne.
Gekkigheid, daar hou ik zo van! Ik ben totaal niet iemand die graag in de maat loopt, ik loop liever langs het lijntje want dan maak je ook veel meer dingen mee. Mensen kijken vaak gek wanneer ik voorbij loop maar dat maakt mij juist nog vrolijker want ik vind die mensen juist erg saai en zo zou ik echt niet willen zijn. Hou jij er ook van om langs de lijntjes te lopen?
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.