Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Net gescheiden maar ik merk dat ik niet alleen kan zijn. Ik zoek toch iemand om mij heen die mij mij past. Dat kost misschien wel even tijd. Ik weet zeker dat deze man hier ergens is dat moet wel. Ik zoek een man vanaf 40 jaar die mij beter wilt leren kennen.
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.
Secretaresse van 37 jaar oud, 2 kinderen en gescheiden, zoekt een man om hele fijne tijden mee te beleven. Ik hou van de natuur en van de zee. Ik sport redelijk vaak en ik ben dol op gezellig uit eten gaan. Zin gekregen in iets leuks?
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.