Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Milfje Beckyopzoek van 45 uit Hengelo, Overijssel zoekt neuk date
AkelaAva (44)
★★★★★
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Gescheiden ben ik een aantal jaar geleden maar misschien heeft dat mij wel de ogen geopend. Liefde is misschien niet voor eeuwig maar daarom mag je er toch wel naar verlangen?
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.
Ja ik geloof in sprookjes, in prinsessen en prinsen op het witte paard. Ik ben een ongelofelijke romanticus en hou dus van kaarsjes, zachte muziek, wijntje en een haardvuur. Ondanks mijn misgelopen huwelijk hoop ik op een dag echt wel mijn droomprins te vinden en er samen mee oud en gelukkig te worden.