Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Milfje Beckyopzoek van 45 uit Hengelo, Overijssel zoekt neuk date
Pilhar (46)
★★★★★
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.
Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
Lieve vriend gezocht. Ik ben een gescheiden vrouw, sinds drie jaar alleen. Af en toe een vriend gehad, maar niets serieus. Ik was er nog niet aan toe, denk ik. Maar nu wel, dat gevoel heb ik nu echt! Ik ben er weer aan toe om weer samen dingen te doen en er niet meer alleen voor te staan. Jij mag natuurlijk ook gescheiden zijn en kinderen geen bezwaar.
Ik rook en drink, hou niet van uitgaan en drukke ruimtes, liever hou ik het rustig en prive. Mijn man vond dit niet leuk en heeft me laten zitten met 2 kinderen. Graag zou ik nu iemand vinden die voor mij gaat en mijn kids.