Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.
Milfje Beckyopzoek van 45 uit Hengelo, Overijssel zoekt neuk date
Sienoeki (45)
★★★★☆
Een sexy man die zich bij me aanmeld voor een heel ondeugend avontuurtje is waar ik geen nee tegen zeg. Laat me weten hoe dat avontuurtje er uit ziet en wie weet ga je dat avontuurtje met mij beleven.
Het is neem ik aan niet teveel gevraagd veel lol te maken in het leven? Toch heb ik het idee dat je vast zit in regeltjes tegenwoordig. Het mag wel eens anders worden en ik wil buiten de lijntjes gaan kleuren. Vind ik hier iemand die met mij meedoet?
Sinds kort veel op het water te vinden, huur dan meestal een bootje en ga er een paar uur of een paar dagen op uit. Ik zit er nu over na te denken om zelf een bootje of sloep te kopen, maar ik met 0 technische kennis kan wel wat hulp gebruiken.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Altijd hard gewerkt aan mijzelf. Altijd blijven leren, sporten en wat kreeg ik ervoor terug? Alsnog in de steek gelaten voor een jongere griet. Maar goed, niet getreurd er is vast een man die mij wel weet te waarderen. Ik ben trouwens nog zeer jong van geest.