Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Als 40 plusser zie ik er nog beeldig uit, vind ik zelf, hoop dat jij dat ook denkt en niet om me heen kunt om me te leren kennen. Samen een avondje uit om elkaar beter te leren kennen lijkt me leuk.
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
De man die met mij een relatie aan wil gaan moet wel van heel goede huize komen. Zo moet je doortastend zijn, gevoel voor humor hebben en natuurlijk heel erg charmant zijn!