Hallo, hier een gescheiden vrouw die wel op zoek is naar een geile man. Ik stel voor dat we eens gaan kijken wat we allemaal willen doen, als het maar geil en spannend is voor mij. Ik heb al tijden geen seks meer gehad en ben er nu zeker wel aan toe.
Waar ik naar uitkijk is om een man te leren kennen die de ware voor me is en ik voor hem. Echte liefde tussen een man en vrouw is toch één van de aller mooiste dingen op aarde!
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.