Mijn leven is een beetje leeg nu ik weer single ben. Ik mis vooral het lichamelijke contact met een lieve en lekkere man. Ik wil graag die passie weer voelen en genieten van het feit dat ik een vrouw ben.
Ik ben weer als single, voel me vrij en kan doen en laten wat ik wil. Sinds twee jaar ben ik een gescheiden vrouw die alles doet wat ze leuk vind zolang het betaalbaar is. Ik wil een man leren kennen om het leven mee te delen.
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.