Al jaren word ik best vaak gepest om hoe ik eruit zie, natuurlijk weet ik dat ik niet de slankste ben of geen model, maar maakt dan mijn hart dan ook minder?
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ik wil graag en jonger man leren kennen, een echte stud die mij wil beminnen en die ik nog het nodige kan leren om een vrouw te verwennen. Ik kijk naar je uit en wie weet zien we elkaar binnenkort.
Heb geen grote ego maar ik vind dat ik er nog geweldig uit zie voor mijn lichaam, of mannen daar anders over denken kom ik wel achter. Want jij wilt er toch ook lekker van genieten?