Al jaren word ik best vaak gepest om hoe ik eruit zie, natuurlijk weet ik dat ik niet de slankste ben of geen model, maar maakt dan mijn hart dan ook minder?
Hier in de buurt zijn absoluut geen ondeugende mannen te vinden, allemaal boeren en niets interessants dus. Ik wil wel weer eens echte sex beleven en heb ook een heel ondeugende fetish, hopelijk schrik je er niet van.
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!