Al jaren word ik best vaak gepest om hoe ik eruit zie, natuurlijk weet ik dat ik niet de slankste ben of geen model, maar maakt dan mijn hart dan ook minder?
Geile Maatjegezocht van 35 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sex
LovelyNikita (44)
★★★★★
De geur van een sexy man als hij mij aan het verwennen is wind me erg op. Ik wordt er nog heter van dan ik al was en ben dan zo wild dat ik heel de nacht door kan gaan met beminnen.
Mij gedragen naar mijn leeftijd heb ik geen zin in, ik voel mij veel te jong van geest. Ik ben een type dat alles uit het leven wil halen, enige is dat ik dit niet meer in mijn eentje wil doen. Ben je een reiziger, sta je open voor uitdagingen, dan ben jij de man die ik nodig heb.
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.
Al tien jaar ben ik alleen. Ik zoek ook al jaren naar de juiste nieuwe partner, maar die zoektocht is niet makkelijk. Misschien ben ik wel te veeleisend. Ik heb de zoektocht voor een relatie maar even op een laag pitje gezet, ik ga nu gewoon voor een leuke tijd. Kan een nachtje zijn, meerdere dagen of nog langer. We zien het wel!