Al jaren word ik best vaak gepest om hoe ik eruit zie, natuurlijk weet ik dat ik niet de slankste ben of geen model, maar maakt dan mijn hart dan ook minder?
Geile Maatjegezocht van 35 uit Eemsdelta, Groningen zoekt sex
Germainehier (46)
★★★★☆
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Nog steeds ben ik hem niet tegengekomen, de man die heel charmant is, een gulle glimlach heeft en bij het zien van mijn foto's 's dat hij meteen al verliefd op me wordt.
Ik ben weer enorm toe aan goede sex en zoek hier dus die ene man die mij weer eens goed climax kan bezorgen! Natuurlijk kom jij net zo hard aan de beurt. Ik houd erg van panty's en sexy lingerie, ook sex op ondeugende plekjes spreekt me erg aan. Nieuwsgierig geworden?
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?