Mijn specialiteit is pijpen. Ik zat altijd aan mijn ex zijn pik te zuigen terwijl hij naar voetballen zat te kijken, of aan het gamen was. Ik vind het gewoon erg geil om een man te zien genieten als ik lekker met hem bezig ben.
Water ik ben er eigenlijk gek op, en ik weet het klinkt raar want ik heb al op veel spannende plekken mogen genieten maar in de zee is het nog nooit voorgekomen. Terwijl het mij zo lekker lijkt als je de golven voelt tegen je lijf terwijl je dan ook nog met wat anders bezig bent.
Een tijd geleden ben ik gescheiden en wil nu de draad weer oppakken. Ik zoek een man die mij weer komt verwennen en op allerlei manieren komt nemen, ik ben iemand die voor veel open staat dus je komt nooit bedrogen uit.
Ik mis al een tijdje een man in mijn leven en dus ook de intimitiet. Heerlijk vind ik het om verwent te worden en met name in bed. Wie weet vind ik hier de man die me aantrekkelijk vind en graag eens een nachtje met me wil doorbrengen.
Ik zoek een solide man, een man die een stootje kan hebben. Mijn leven is niet over rozen gegaan en heb het nodige meegemaakt, Ik hoop dat je me leuk vind en wel ziet zitten als partner.
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.