Milfje Ademy van 31 uit Elsene, Brussel zoekt neuk date
Oili (46)
★★★★★
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.
Ik zit niet te wachten op fake berichtjes van mannen die het niet menen wat ze zeggen en mij in de maling willen nemen. Ik heb genoeg van die mannen meegemaakt en zoek een serieus iemand die voor een relatie gaat.
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Sinds kort ben ik helemaal in de yoga en tantra lijkt mij heel erg spannend om te proberen. Is er hier iemand die daar ervaring mee heeft of met mij die ervaring op wil doen?
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.