Milfje Ademy van 31 uit Elsene, Brussel zoekt neuk date
Zeniaan (44)
★★★★☆
Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
De scheiding was een drama, maar goed dat we geen kinderen hebben want die zouden er een trauma van oplopen. Gelukkig is alles al een tijde achter de rug en kan ik me weer storten op de man die me leuk vind.
Sta zeer goed in het leven en mag eigenlijk niet klagen. En ik ben ook geen klaagvrouwtje maar het single zijn breekt mij gewoon op. Ik mis gewoon een leuk gesprek, een arm om mij heen en ook zeker wel de intimiteit.
Dat een man naar een vrouw haar uiterlijk kijkt is heel normaal en als je naar mij kijkt dan zal je ook gelijk mijn trots kennen. Maar er is nog veel meer want dan moet jij je maar eens voorstellen hoe het zou zijn als ik je heel verleidelijk ga aankijken.