Sinds kort ben ik helemaal in de yoga en tantra lijkt mij heel erg spannend om te proberen. Is er hier iemand die daar ervaring mee heeft of met mij die ervaring op wil doen?
Zon, zee en een geile man als ik dat heb ben ik tevreden. Een man om flink mee los te gaan, lekker in de duinen of in het bos. Ik ben wel niet de allerjongste meer maar wel super ondeugend.
Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Het is neem ik aan niet teveel gevraagd veel lol te maken in het leven? Toch heb ik het idee dat je vast zit in regeltjes tegenwoordig. Het mag wel eens anders worden en ik wil buiten de lijntjes gaan kleuren. Vind ik hier iemand die met mij meedoet?