Wat zou het leuk zijn een echte prins tegen te komen. Die niet perse op het witte paard zit maar op een stalen ros of zo. Een beetje stoer, beetje van deze tijd. Ik ben de prinses van deze tijd en wacht op de verlossende kus.
Gescheiden Roemvolle van 21 uit Noordoostpolder, Flevoland zoekt sexdating
s0raya (36)
★★★★★
halloo daar! mijn naam is Soraya en hoop eindelijk is iemand te vinden die me neemt zoals ik ben.. Ben niet opzoek naar een one night stand ofzoo gewoon daten en daarna zien we t wel.
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Welke eerlijke, gevoelige man wil mijn partner worden? Ik ben al een tijdje zoekende naar de man die de ware voor me is en nog steeds heb ik die niet gevonden. Ik hoop hier meer succes te behalen in mijn zoektocht naar de man die ik verdien.